Субота, 20.04.2024

Головна » 2013 » Лютий » 18 » Командна Першість Київської області
21:42
Командна Першість Київської області
16-17 лютого в місті Березань проходила командна першість Київської області. В турнірі взяли участь 10 команд. Змагання проходили за коловою системою в 9 турів. До складу команди входили три чоловіка та одна жінка. На жаль, команда міста Яготин на турнір прибула без жінки, що різко зменшило шанси на призове місце. На першій дошці яготинської збірної виступав Віктор Фесан, який набрав 5,5 очка, на другому - Борис Писаренко, в активі якого 6,5 очок, а найбільшу кількість очок команді приніс Сергій Рак, який на третій дошці завоював 7 очок. В загальному заліку яготинські шахісти зайняли четверту сходинку турнірної таблиці. Турнір зібрав досить сильний склад учасників. Так, за команду-чемпіона з міста Бровари на другій дошці виступав майстер спорту Омеля Артем, з яким наш представник Б.Писаренко звів гру внічию, за команду міста Біла Церква(срібний призер) на першій дошці грав майстер спорту Кириченко В, якому наш Віктор Фесан програв лише за браком часу, а бронзовим призером стала перша команда Березані, яка підсилилася чемпіоном Баришівки Д.Семененком.
Виїзд на змагання відбувся завдяки допомозі начальника Яготинського РВ ГУ МВС України в Київській області Бориса Валерійовича Писаренка.
Наступним змаганням для найсильніших яготинських шахістів буде особиста першість Київської області, яка пройде 21-24 лютого в місті Біла Церква. В турнірі візьмуть участь Віктор Фесан, Сергій Рак та Віктор Криськов.
Ігор Левін
Категорія: Спорт | Переглядів: 1674 | Теги: Сайти Яготин, Яготин, Яготин Інфо, Яготин сайти, Новости Яготин, Новини Яготин, Яготин инфо | Рейтинг: 2.0/1