Вівторок, 28.05.2024
БІЛЬЯРД

2009 рік

ЧЕМПІОНАТ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «КОМБІНОВАНА ПІРАМІДА»

21-22 лютого в м.Обухів пройшов чемпіонат Київської області у дисципліні «Комбінована піраміда». Серед 80-ти учасників змагань були і троє яготинців: Олександр Піскоцький, Констянтин Ковальчук та Володимир Лугин, і всі вони увійшли до топ-двадцятки.
Але головний здобуток був попереду – у другий день змагань Володимир Лугин зумів зібратися на вирішальні двобої з суперниками і в упертій боротьбі посів почесне третє місце.
Відтепер здобутий Володимиром кубок красується в нашому більярдному клубі «Гранд», а сам спортсмен 28-29 лютого представляє  Київську область на чемпіонаті України в місті Полтава.
О.Морозов
(«Яготинські вісті» від 27 лютого 2009 року)

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ

За підсумками чемпіонату України, який наприкінці лютого відбувся у Полтаві, яготинець Володимир Лугин став 17-м. Це добрий для всеукраїнського дебюту результат і найкращий показник з усіх спортсменів, які представляли Київщину. Саме тому наш земляк за свій виступ отримав від обласної федерації більярдного спорту оцінку «відмінно».

СУПЕРКУБОК КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «ДИНАМІЧНА ПІРАМІДА»
3  етап

7-8 березня в Білій Церкві проходив 3-й етап Суперкубка Київської області «Динамічна піраміда». На цих змаганнях яготинець Руслан Шмигановський у дводенній боротьбі, перемігши більше 10-ти суперників, зайняв почесне третє місце.
Варто відзначати і хорошу гру двох початківців – Сергія Цегельника та Дмитра Ясінського.
О.Морозов
(«Яготинські вісті» від 13 березня 2009 року)

ЧЕМПІОНАТ ЯГОТИНА «ВІЛЬНА ПІРАМІДА» (початківці)

У більярдному клубі «Гранд» пройшов турнір з «Вільної піраміди» серед початківців.
Із 16 учасників найкращий дебют – у Олександра Курилка. З результатом 18,5 очка і майже подвійною перевагою над срібним призером Сергієм Кривошеєю(10,5) Олександр став переможцем змагань.
Заслуговує на увагу і «перший вихід у світ» наймолодшого учасника – Сергія Малинки. 16-річний хлопчина не знітився у компанії більш старших суперників – його прізвище значиться третім у підсумковому протоколі.
У гурті хлопців-більярдистів знайшлося місце і представниці слабкої статі – Вікторія Бранець була єдиною дівчиною, яка взяла участь у цьому турнірі.
О.Морозов
(«Яготинські вісті» від 2 червня 2009 року)

КОМАНДНИЙ ЧЕМПІОНАТ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «ВІЛЬНА ПІРАМІДА»

27 червня в Яготині пройшов командний чемпіонат Київської області у дисципліні «Вільна піраміда». Цей турнір вже третій рік поспіль приймає БК «Гранд». Цього разу в ньому взяли участь 11 команд із 7 міст та районів Київщини, три з них представляли Яготинщину.
Цей турнір не тільки визначав командного чемпіона Київської області, а мав статус відбіркового на чемпіонат України. Боротьба точилася з самого початку й до останнього забитого в лузу шару, адже кожен гравець намагався зіграти якнайкраще, аби потрапити до складу збірної області й спробувати себе на всеукраїнських змаганнях.
Перемогу на турнірі святкували більярдисти з м.Бровари, другою стала одна з яготинських команд у складі Р.Шмигановського, В.Лугини та А.Паливоди, третє місце – за спортсменами з Вишневого.
Приємно, що кожного року переможцем турніру стає нова команда, а особливо те, що наші яготинські більярдисти з кожним роком піднімаються на все вищі сходинки п'єдесталу, тож є надія, що вже наступного року Яготин матиме чемпіона області.
За результатами показової гри наш земляк Руслан Шмигановський увійшов до складу збірної команди Київської області і якраз у ці дні виступає на чемпіонаті України в Одесі.
С.Шевченко
(«Яготинські вісті» від 3 липня 2009 року)

КУБОК КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «ВІЛЬНА ПІРАМІДА»

Свої «п'ять копійок» у спортивну частину святкування Дня Незалежності вставили і більярдисти – у пристоличній Білогородці вони розігрували Кубок області з вільної піраміди.
Серед без малого 60 учасників було і четверо яготинців.
Стабільно в кількох останніх змаганнях виступає Руслан Шимгановський – цього разу у загальному заліку він став дев'ятим і навіть випередив кандидата у майстри спорту.
Валерій Ковальчук – на 18-му місці, Олександр Морозов – у групі тих спортсменів, які поділили 33-48 місця.
Підвів Володимир Лугина – він у числі останніх. Втішаї тільки те, що до цього ж гурту не посоромився потрапити і знаменитий український плавець Олег Лісогор.
За матеріалами інтернет-сайту обласної федерації більярдного спорту
(«Яготинські вісті» від 28 серпня 2009 року)

СУПЕРКУБОК КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «ВІЛЬНА ПІРАМІДА»
9  етап

5-6 вересня у білоцерківському клубі «Імперіал» пройшов 9-й етап суперкубка Київської області з вільної піраміди. Аж четверо яготинців взяли участь у цих змаганнях. Знову вдало зіграв Руслан Шмигановський – чисте п'яте місце з півсотні учасників. Не такі показні успіхи інших наших спортсменів – Володимир Лугин має 19-й результат, Валерій Ковальчук – на початку третього десятка, а Сергій Цегельник – аж на 43-му рядку підсумкового протоколу.
(«Яготинські вісті» від 11 вересня 2009 року)

КУБОК УКРАЇНИ
3  етап

9-13 вересня у Чернігові проходив третій етап Кубка України. Це особисті змагання, і на всеукраїнському рівні знов не обходиться без наших – у цих змаганнях виступають той же Руслан Шмигановський та ще один яготинець – Олександр Лисун. Наші спортсмени невдало з'їздили на ці змагання. Яготинці у табелі про ранги потрапили у передостанню групу гравців, які поділили 41-56 місця(всього у змаганнях взяв участь 61 спортсмен). Зате «засвітилися» на всеукраїнському рівні і здобули чергову порцію змагального досвіду.
(«Яготинські вісті» від 25 вересня 2009 року)

СУПЕРКУБОК КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
10  етап

Нещодавно у пристоличній Білогородці пройшов 10-й етап Суперкубка Київської області.
Запрошення взяти участь у турнірі отримали й лідери яготинського більярду Руслан Шмигановський та Володимир Лугин.
На той бік Києва наші хлопці з`їздили недаремно – обидва дійшли аж до півфіналу. А потім за волею турнірної сітки за вихід до головного матчц яготинцям довелося грати між собою. В упертій боротьбі переміг Руслан – 4:3.
Наш спортсмен добре боровся і в фінальному поєдинку з суперником із Вишневого, але змушений був поступитися першістю – 2:4.
Але друге й третє місця яготинців у досить представницьких змаганнях, коли позаду залишились майже півсотні більярдистів із значно більших населених пунктів, серед яких і один кандидат у майстри спорту, - теж успіх.
(«Яготинські вісті» від 23 жовтня 2009 року)

ЧЕМПІОНАТ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «ВІЛЬНА  ПІРАМІДА»

31 жовтня у Білій Церкві пройшов чемпіонат Київської області серед чоловіків у дисципліні «Вільна піраміда». У ці змагання заявилися четверо яготинців – Андрій Льодін, Олександр Піскоцький, Віталій Саєнко та Руслан Шмигановський.
Виступили по-різному, але зовсім задніх не пасли: Льодін та Піскоцький увійшли до групи спортсменів, які поділили 33-48 місця(з 64 учасників), Саєнко – на щабель вище, у тому гурті учасників змагань, які в підсумковому протоколі розташувались між 17 та 32 місцями.
Найвдаліше зіграв наш найуспішніший на сьогодні більярдист Р.Шмигановський – він дійшов турнірною сіткою аж до плей-офф, де у четвертьфіналі поступився броварчанину. Остаточне місце Руслана в турнірі – п'яте.
Ще одна приємна для яготинців більярдна новина – в опублікованому Київським обласним осередком Федерації більярдного спорту України жіночому рейтингу за перше півріччя 2009 року наша землячка Ольга Вак зі 127 очками посідає друге місце. Позаду нас – і Бориспіль, і Обухів.
(«Яготинські вісті» від 13 листопада 2009 року)

СУПЕРКУБОК КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «ДИНАМІЧНА ПІРАМІДА»
11  етап

Серед учасників 11-го етапу Суперкубка Київської області з дисципліни «Динамічна піраміда», що проходив у Обухові, був і яготинець Руслан Шмигановський. Наш земляк посів п'яте мсце і потрапив до основної сітки фінальної стадії розіграшу цього почесного трофею.
(«Яготинські вісті» від 27 листопада 2009 року)
Опубліковано поточний зведений рейтинг Київського обласного осередку більярдного спорту України. Станом на 22 листопада яготинець Руслан Шмигановський з 2026 заліковими очками увійшов у топ-десятку – він займає 9-й рядок списку.
В першу чергу саме його стабільні успішні виступи на багатьох змаганнях сприяли тому, що серед  населених пунктів області Яготин – 7-й у рейтингу. Позаду Фастів, Васильків, Українка, Переяслав-Хмельницький...
(«Яготинські вісті» від 4 грудня 2009 року)

ОБЛАСНИЙ ТУРНІР «ВІЛЬНА ПІРАМІДА»(Біла Церква)

«Один за всіх» яготинських більярдистів «віддувався» у Білій Церкві наш Руслан Шмигановський. У тамтешньому клубі «Імперіал» 6 грудня проходив турнір з вільної піраміди. Наш спортсмен виступив гідно, посівши 6-е місце(всього у змаганнях було 56 учасників).
С.Овсянніков
(«Яготинські вісті» від 8 грудня 2009 року)

ПЕРШІСТЬ БК «ГРАНД»
Триборство

13    грудня завершили змагальний рік яготинські прихильники цього виду спорту.
У клубі «Гранд» вони зіграли останній у 2009-му турнір – таке собі триборство, яке складалось з вільної, комбінованої та динамічної пірамід. Перше місце виборов Роман Дикий, другою стала Ольга Вак, а третє місце поділили між собою Руслан Шмигановський та Володимир Лугин.
За підсумками цього року кращим більярдистом Яготина став Руслан Шмигановський.
Ось вісімка найкращих цього року:

Більярдист
1Руслан Шмигановський
2
Володимир Лугин
3
Руслан Козленко
4
Олександр Піскоцький
5
Олександр Морозов
6
Микола Чуприна
7
Ольга Вак
8
Олександр Лисун


РАДІО+TV+КІНО ONLINE
ОПИТУВАННЯ
ЧИ ПОТРІБНІ СВІТЛОФОРИ В ЯГОТИНІ?
Всього відповідей: 219
КУРС ВАЛЮТ ВІД ЯГОТИН ІНФО
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua


Приватні оголошення
[14.02.2017]
Оренда
[26.01.2017]
комп'ютер настільний в комплекті
[23.01.2017]
Пошук акторів для телевізійної передачі
[17.08.2015]
Продам двухкомнатную квартиру в г.Яготине в районе ЦИНС
[12.08.2015]
Ліса будівельні
[07.08.2015]
Робота для водіїв в Польші
[06.08.2015]
Продам залізобетонні плити
[30.07.2015]
Продам саморобний зварювальний апарат
[30.07.2015]
Дитяче дозвілля
[28.07.2015]
Продаеться будинок


По категоріям
Статті та аналітика [147]
Новини Яготина та району [1289]
Новини регіону [51]
Спорт [157]
Молодіжна сторінка [9]
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів

mail