Середа, 17.07.2024
ДЮСШ

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

2009 рік

ЧЕМПІОНАТ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ(зима)(1992 р.н.)

24 січня у легкоатлетичному манежі м.Бровари пройшов зимовий чемпіонат Київської області серед юнаків і дівчат 1992 р.н. та молодших серед ДЮСШ та СДЮШФ.
У змаганнях взяли участь 24 команди з області та команда м.Київ – загалом більше 300 учасників.
Збірну нашого району представляли вихованці відділення легкої атлетики Яготинської ДЮСШ(тренер-викладач С.В.Яценко). У зв'язку з тяжким фінансовим станом команда поїхала на змагання в неповному складі: замість десяти учасників – п'ять.
Відмінно виступила на спринтерських дистанціях Наталія Забишна, впевнено перемігши у бігу на 60 м та 200 м.
Залікові очки до яготинської скарбнички внесли також Оксана Лисенко(60 м та 400м), Лілія Процик(60 м та 400 м), Юлія Хрущ(60 м та 200 м), Марина Базилюк(200 м та 400 м) і Олександр Івахно(60 м).
За результатами змагань Наталія Забишна і Оксана Лисенко ввійшли до складу збірної команди Київської області й тепер візьмуть участь у чемпіонаті України серед юнаків та дівчат 1992 р.н. та молодших, який відбудеться 7 лютого в м.Київ.
Ю.Стовбчатий
директор Яготинської ДЮСШ
(«Яготинські вісті» від 30 січня 2009 року)

РЕГІОНАЛЬНИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ (1992-1993 р.н.)

7 лютого в Києві в легкоатлетичному манежі республіканського вищого училища фізкультури відбувся регіональний чемпіонат України серед команд ДЮСШ та СДЮШОР(юнаків та дівчат 1992-1993 р.н.).
На старт змагань вийшли збірні команди Києва, Київської, Житомирської, Чернігівської, Черкаської, Вінницької та Хмельницької областей.
У складі збірної Київщини Яготинську ДЮСШ представляли вихованки тренера-викладача С.В.Яценко Наталія Забишна та Оксана Лисенко.
На спринтерській дистанції 60 м, де виступали наші вихованки, було дванадцять забігів, по шість учасників у кожному. Відмінно виступивши в попередніх стартах, Наталія Забишна з кращим результатом потрапила до фіналу, в якому шість кращих спортсменок боролися за звання чемпіона. Впевнено подолавши дистанцію та не залишивши конкурентам ніяких шансів, чемпіонкою стала яготинка Наталія Забишна.
На дистанції 400 метрів обидві наші спортсменки покращили свої результати, але до числа призерів не потрапили.
Ю.Стовбчатий
директор Яготинської ДЮСШ
(«Яготинські вісті» від 13 лютого 2009 року)

ХV  ОБЛАСНИЙ ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИЙ КРОС ПАМ`ЯТІ ГЕРОЇВ ЧОРНОБИЛЯ

24 квітня у м.Біла Церква відбувся ХV обласний легкоатлетичний крос пам'яті героїв Чорнобиля серед загальноосвітніх навчальних закладів Київської області. Збірну команду Яготинського району представляли вихованці відділення легкої атлетики ДЮСШ. У командному заліку серед 18 команд наша збірна посіла призове ІІІ місце, пропустивши вперед команди м.Біла Церква та Володарського району. В особистому заліку серед дівчат 1996 р.н. на дистанції 500 метрів чемпіонкою стада Лілія Процик(тренер-викладач С.В.Яценко). У цій же віковій групі серед юнаків ІІІ місце посів Олександр Турченко (тренер-викладач О.О.Осауленко). У юнаків 1992-1993 р.н. на дистанції 1000 метрів ІІІ місце виборов Максим Гаврило(тренер-викладач О.О.Осауленко). До п`ятірки кращих у своїх віковиї групах ввійшли Анастасія Руденко, Наталія Забишна, Оксана Лисенко, Сергій Майстренко.
Ю.Стовбчатий
директор Яготинської ДЮСШ
(«Яготинські вісті» від 30 квітня 2009 року)

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО ЧОТИРИБОРСТВА
(1996-1998 р.н.)
Обласний етап

30 квітня в м.Біла Церква відбувся обласний етап чемпіонату України з легкоатлетичного чотириборства серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл 1996-1998 р.н.
Збірну Яготинської ДЮСШ представляли вихованки тренера С.В.Яценко.
У програмі змагань були біг на 60 м, метання м'ячика, стрибки у довжину з розбігу та біг на 500 м.
В особистому заліку із ста учасниць чемпіонкою стала Лілія Процик, а Анастасія Руденко посіла восьме місце.
Залікові очки для команди також принесли Анна Гелевера та Тетяна Шусть.
У загальнокомандному заліку наші дівчата посіли 4 місце серед 25 команд.
Ю.Стовбчатий
директор Яготинської ДЮСШ
(«Яготинські вісті» від 08 травня 2009 року)

ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ БАРИШІВСЬКОЇ ДЮСШ

Нещодавно в місті Баришівка відбулася відкрита першість тамтешньої ДЮСШ серед юнаків та дівчат у кількох вікових групах. Участь у змаганнях взяли команди із Баришівки, Яготина, Березані, Переяслава-Хмельницького та Борисполя (всього близько півтори сотні спортсменів).
Яготинці виступили вдало: у віковій групі 1996-1997 років народження серед дівчат у бігу на 400 метрів перше місце зайняла Лілія Процик, у віковій групі 1994-1995 р.н. на дистанції 100 м перше місце посіла Жанна Марченко, серед юнаків 1996-1997 р.н на 400 метрів не було рівних Сергієві Майстренку, а у віковій групі 1994-1995 р.н. цю ж дистанцію першим пробіг Сергій Тарасенко. На десерт наші дівчата(Жанна Марченко, Вікторія Сколота, Аліна Большакова, Олена Чуб) виграли ще й естафету 4Х100.
Яготинці разом з тренерами С.Яценко та О.Осауленко раді успіхам своїх землячок.
Ю.Стовбчатий
директор Яготинської ДЮСШ
(«Яготинські вісті» від 15 травня 2009 року)

ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ КИЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

16 травня збірна Яготинської ДЮСШ взяла участь у відкритій першості Київського обласного управління з фізичного виховання у Білій Церкві.
Знову на «сотці» не було рівних нашій Наталці Забишній(12,6 с) – вона увійшла до складу збірної області й поїде на чемпіонат України(Вінниця, 6-8 червня).
Два призових місця у короткому спринті мають і яготинські хлопці: другим у своїй віковій групі став Сергій Майстренко, а Євген Алдакімов привіз додому «бронзу». Сергій підтвердив свій клас і на 400-метрівці – теж срібло.
Не відстали і дівчата – на цій дистанції Лілія Процик фінішувала з другим результатом, а Настя Руденко на п'єдесталі стояла сходинкою нижче.
У естафеті 4Х100 метрів обидві яготинські команди(Настя Непорожна, Лілія Процик, Оксана Лисенко, Наталка Забишна(збірна 1996-1997 р.н.) та Жанна Марченко, Вікторія Сколота, Аліна Большакова, Олена Чуб(збірна 1994-1995 р.н.) у своїх вікових групах стали третіми.
Пішки дійшла до медалі Ніна Пестич – у неї друге місце у спортивній ходьбі на 3 кілометри.

ЧЕМПІОНАТ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ(1994-1995 р.н.)

23 травня, у Броварах пройшов чемпіонат Київської області серед юнаків та дівчат 1994-1995 р.н.
Яготинка Ніна Пестич у спортивній ходьбі на 3 кілометри посіла 6 місце, Сергій Курилко в бігу на 1500 метрів був п'ятим, а Жанна Марченко на дистанції 100 метрів зайняла 8 місце.
Своїми добрими результатами наші легкоатлети завдячують тренерам С.Яценко та О.Осауленко.
(«Яготинські вісті» від 29 травня 2009 року)

ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ з ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ, призвячений Дню Незалежності

20 серпня у Броварах у рамках обласних заходів з нагоди 18-ї річниці Незалежності України пройшли і змагання з легкоатлетичного кросу, в яких взяла участь команда Яготинської ДЮСШ.
Хоча збиралися фактично «по тривозі», але виступили наші пристойно: на найкоротшій дистанції(500 м) яготинка Оксана Лисенко посіла третю сходинку п'єдесталу пошани.
У своїх кросових дисциплінах у топ-десятку потрапили також Н.Забишна, А.Непорожня, М.Базилюк.
(«Яготинські вісті» від 26 серпня 2009 року)

ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ ЯГОТИНСЬКОЇ ДЮСШ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ «ЗОЛОТА ОСІНЬ»

17 жовтня відбулася відкрита першість Яготинської ДЮСШ з легкоатлетичного кросу «Золота осінь». У змаганнях взяли участь команди спортивних шкіл Березані, Баришівки, Переяслав-Хмельницького, Бориспільського району та дві команди Яготинської ДЮСШ.
Змагання розпочалися урочистим парадом відкриття.
Сонячна осіння погода сприяла, щоб юні легкоатлети показали свої найкращі результати на дистанціях. Кросові забіги були проведені на дистанціях 500 м та 1000 м у чотирьох вікових групах серед юнаків та дівчат.
У наймолодшій віковій групі((1999 року народження та молодших) серед дівчат на дистанції 500 м перемогла Вікторія Макаренко з Яготина, а у юнаків тріумфував Олексій Сиротинський із Бориспільського району.
У віковій групі 1997-1998 р.н. на дистанції 500 м серед дівчат перемогла яготинка Настя Руденко, у юнаків – теж наш Олександр Івахно.
Старші спортсмени(1995-1996 р.н.) змагалися вже на двох дистанціях – 500 м і 1000 м. На коротшій перемогла Лілія Процик з Яготина, у юнаків – Олександр Турченко(Яготин). Кілометр виграли теж яготинці – Сергій Майстренко та Ніна Пестич.
Юнаки і дівчата 1993-1994 р.н. також виступали у двох дисциплінах. На дистанції 500 м серед дівчат перемогу святкувала Ірина Павлова з Переяслава, у юнаків – Максим Галата з Березані. Спортивне реноме Яготина підтримала Світлана Шакалова, яка виграла 1000 м, а у хлопців цю відстань найшвидше подолав березанець Євген Тіхонов.
У командному заліку першою стала команда №1 Яготинської ДЮСШ, на другому місці – команда №2 Яготинської ДЮСШ, на третьому – ДЮСШ м.Березань.
Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями. Кошти на придбання призів надали депутати районної ради Сергій Володимирович Яценко та Людмила Василівна Ольшевська(фракція «Наша Україна»).
Головні організаційні та суддівські турботи взяли на свої плечі тренери-викладачі ДЮСШ О.О.Осауленко та С.В.Яценко.
Ю.Стовбчатий
директор Яготинської ДЮСШ
(«Яготинські вісті» від 23 жовтня 2009 року)

ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО БАГАТОБОРСТВА(1997-1998 р.н.)

29 листопада у сусідній Гребенці пройшла відкрита першість Полтавської області  з легкоатлетичного багатоборства серед юнаків та дівчат 1997-1998 р.н. Виступала на цих змаганнях і команда Яготинської ДЮСШ(тренер С.Яценко).
Програма багатоборства включала в себе біг на 60 метрів, стрибки у довжину та біг на 600 метрів.
Маємо двох бронзових призерів – так добре виступили яготинці Олександр Івахно та Настя Руденко. Також залікові очки нашій команді принесли Тетяна Шусть, Настя Нікітенко та Олена Лець.

ЧЕМПІОНАТ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ(в закритому приміщенні)(1993-1994 р.н.)

5 грудня у броварському критому спортивному манежі відбувся чемпіонат Київської області серед юнаків та дівчат 1993-1994 р.н.
В змаганнях взяли участь команди ДЮСШ та СДЮСШОР з усіх районів Київської області, Броварського вищого училища фізичної культури, Білоцерківського спортивного ліцею, Київського обласного спортивного інтернату та команди Київського вищого училища фізичної культури(всього близько 450 учасників).
Збірну команду Яготинського району представляли 10 вихованців відділення легкої атлетики Яготинської ДЮСШ.
Незважаючи на те, що на змагання довелося їхати електричкою і власним коштом, наша команда виступила достойно, а юна надія легкої атлетики Яготинщини Наталя Забишна (тренер С.В.Яценко) – просто блискуче. Не залишивши жодних шансів на спринтерських дистанціях(60 та 200 м) своїм суперницям. Наталка привезла в Яготин дві золоті нагороди.
Вже протягом чотирьох років наша дівчина не знає поразок на обласних змаганнях у своїй віковій групі і навіть серед старших на рік спортсменів. Виступ у Броварах – гідний підсумок її виступів у цьому році.
Побажаємо їй успіхів 12-13 грудня на всеукраїнському турнірі в Черкасах.
Ю.Л.Стовбчатий
директор ДЮСШ
(«Яготинські вісті» від 8 грудня 2009 року)


РАДІО+TV+КІНО ONLINE
ОПИТУВАННЯ
ЧИ ПОТРІБНІ СВІТЛОФОРИ В ЯГОТИНІ?
Всього відповідей: 225
КУРС ВАЛЮТ ВІД ЯГОТИН ІНФО
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua


Приватні оголошення
[14.02.2017]
Оренда
[26.01.2017]
комп'ютер настільний в комплекті
[23.01.2017]
Пошук акторів для телевізійної передачі
[17.08.2015]
Продам двухкомнатную квартиру в г.Яготине в районе ЦИНС
[12.08.2015]
Ліса будівельні
[07.08.2015]
Робота для водіїв в Польші
[06.08.2015]
Продам залізобетонні плити
[30.07.2015]
Продам саморобний зварювальний апарат
[30.07.2015]
Дитяче дозвілля
[28.07.2015]
Продаеться будинок


По категоріям
Статті та аналітика [147]
Новини Яготина та району [1290]
Новини регіону [51]
Спорт [157]
Молодіжна сторінка [9]
Пошук
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів

mail