1
6
38 - 81
1
10-11 січня пройшли перші два тури чемпіонату м.Яготина з футзалу. У цьогорічних змаганнях візьмуть участь вісім команд. В останній момент «Прапор» вирішив виставляти тільки один склад, натомість ФК «Яготин» грає двома складами.
Вже перші ігри показали досить високий рівень майстерності команд-учасниць. Кожна зустріч проходила в цікавій безкомпромісній боротьбі, при цьому визначити переможця було неможливо до останніх секунд матчів.
Не зовсім сподівані результати зафіксовані у зустрічах за участю минулорічних лідерів: «Прапор» мінімально поступився першій команді ФК «Яготин», а потім натужно виграв у студентів; «Газовик» взагалі здивував, програвши обидва стартові матчі.

МАУП – «Прапор» - 6:7

Після двох турів лідерство захопили «Промінь» та ФК «Яготин»-1, які мають у своєму активі по шість очок.
(«Яготинські вісті» від 16 січня 2009 року)

«Прапор» - «Кристал» - 13:1
Найбільш цікавими в 7-му турі мають стати матчі «Промінь» - «Прапор» та ФК «Яготин»-1 – МАУП: саме в цих  поєдинках  має вирішиться доля цьогорічного чемпіонства.

7  тур

31.01.2009

«Ветеран» - ФК «Яготин»-2 – 6:6
 ФК «Яготин»-1 – МАУП – 8:6
 «Газовик» - «Кристал» - 11:6
«Промінь» - «Прапор» -  9:7
Цікаве видовище вболівальникам подарували команди-учасниці чемпіонату міста Яготин з футзалу в останньому турі змагань.
Цьогорічний чемпіонат виявився найзапеклішим та найцікавішим за останні роки. Інтрига полягала в тому, що майже кожен матч був вирішальним для розподілу призових місць. А переможця неможливо було визначити до останніх секунд заключної зустрічі.
Тон задали футболісти «Ветерана» та ФК «Яготин»-2. Цікавий поєдинок завершився бойовою нічиєю – 6:6.
Друга гра між студентами МАУПу та ФК «Яготин»-1 була надвирішальною, адже перемога залишала можливість кожній із команд посісти перше місце у турнірі. Весь матч пройшов у запеклій боротьбі, на високих швидкостях, з перевагою то однієї, то іншої команди. Кульмінація наступила буквально в останні миті матчу. За дві хвилини до закінчення гри студенти ведуть перед у два голи і домінують на полі. Здавалося, що вони вже переможці, але «містяни»змінюють штатного воротаря на польового гравця і ціною надзусиль та справді бійцівського характеру виривають перемогу з рахунком 8:6.
У третій зустрічі туру «Газовику» необхідно було перемогти «Кристал», аби забронювати за собою третю сходинку турнірної таблиці. І газовики, у минулі роки практично непереможні у футзалі, в притаманній їм видовищній та ефектній манері досягають успіху з рахунком 11:6.
Та все ж вирішальною виявилася остання гра між командами «Прапор» та «Промінь»: маслозаводчани боролись за престиж, а їх суперники нестримно жадали першого місця. Перший тайм та половина другого пройшли за явної переваги футболістів «Променя»: за вісім хвилин до закінчення гри рахунок був 8:2 на їх користь. І коли здавалося, що доля матчу вже вирішена, «Прапор» давсправжній бій супернику: за хвилину до кінця гри перевага «Променя» розтанула до мінімуму – 8:7. І лише забитий «Променем» на останніх секундах гри гол утвердив цю команду на першій сходинці п`єдесталу пошани.
За переможців грали брати Олександр та Ігор Смілі, Сергій Помазун, Артур Купрій, Сергій Дармороз, Олександр та Віталій Сахни, Сергій Старовойтенко.
Срібним призером стали футболісти ФК «Яготин»-1, які мають у своєму активі однакову з переможцем кількість очок і поступились чемпіонством тільки за додатковими показниками. На третьому місці – «Газовик»(ЛВУ МГ).
Команди-призери нагороджені дипломами та кубками, їх гравці – медалями та грамотами.
Визначені й кращі спортсмени в індивідуальних номінаціях: кращий гравець турніру – Вадим Козачок(«Газовик»), кращий воротар – Павло Терещенко(ФК «Яготин»-1), кращий бомбардир – Ігор Смілий(«Промінь»).