ХУДОЖНЯ ГІМНАСТИКА

2009

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР
«РІДЗВЯНА ЗІРОНЬКА»

31 січня в місті Бровари пройшов Всеукраїнський турнір «Різдвяна зіронька». Участь у ньому взяли команди з Броварів, Херсона, Одеси, Славутича, Фастова, Українки та Яготина. Понад 90 учасниць змагалися в різних вікових групах.
Наші гімнастки, незважаючи на те, що це перші змагання в новому році, які, до того ж, проходили за новими правилами суддівства, показали хороші результати: серед найменших учасниць(2002 р.н.) перше місце посіла Саша Мамедова, четвертою стала Стефанія Залевська, п`яте місце – у Альони Чепіль; серед дівчаток 2001 р.н. третє місце виборола Віка Ігнатенко, п`яте – за Владою Лаврик; серед гімнасток 2000 р.н. четверте-п`яте – у Яни Каленіченко та Альони Філатової; серед дівчат 1999 р.н. третє місце здобула Даша Хлівна, 1997 р.н. – теж третя Марина Новік, а серед найстарших дівчат – 1995-1996 р.н., які змагалися вже за програмою кандидатів у майстри спорту, наші Оля Губа, Таня Черниш та Женя Стогній посіли відповідно друге, третє та четверте місця. А ще нашу маленьку яготиночку Сашу Мамедову визнали найчарівнішою зіронькою змагань.
Тренери І.Величко та Ж.Черненко залишилися задоволеними виступами своїх вихованок, але це тільки початок – попереду наполегливі тренування та нові змагання. Хочеться побажати нашим вихованкам натхненної праці та цілеспрямованості, без чого не досягти успіхів у спорті.
Ж.Черненко
(«Яготинські вісті» від 6 лютого 2009 року)

ВІДКРИТА  ПЕРШІСТЬ ЯГОТИНА

Силами батьківського комітету 5 квітня в приміщенні Яготинської ДЮСШ було проведено відкриту першість Яготинської ДЮСШ з метою підготовки спортсменів до чемпіонату, першості Київської області та кубка України. Були запрошені команди гімнасток з міст Бровари та Фастів. Загальна кількість учасників склала 60 осіб, з них 30 – вихованки Яготинської ДЮСШ(тренери І.В.Величко та Ж.М.Черненко)
Змагання проводились у категоріях: юний гімнаст, ІІІ, ІІ, І розряди та за програмою кандидатів у майстри спорту України. Переможцями стали: А.Нескорожена, А.Гавриляк, М.Корнієнко, С.Мамедова, Я.Калениченко, Д.Хлівна, Н.Дейнека, С.Сердюк, М.Новік, Н.Путівцева, К.Ситнік.
Після обов`язкової частини змагань з показовими вправами перед учасниками та глядачами виступили команда випускників Яготинської ДЮСШ: В.Смирнова, Ю.Тарапак, А.Пустова, були і групові вправи команд міст Яготин та Бровари.
Всі переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та подарунками. Адміністрація ДЮСШ висловлює подяку батьківському комітету за організацію та фінансування турніру.
Ю.Стовбчатий
директор Яготинської ДЮСШ
(«Яготинські вісті» від 10 квітня 2009 року)

ВІДКРИТА  ПЕРШІСТЬ ФАСТІВСЬКОЇ ДЮСШ

23 травня у Фастові пройшла відкрита першість Фастівської ДЮСШ. Участь у цих змаганнях взяли команди із Броварів, Фастова та Яготина – загалом понад 60 учасниць різних вікових груп.
Яготинські «художниці» виступили вдало. Перші місця посіли Саша Мамедова, Альона Філатова, Даша Хлівна, Оля Губа. «Срібло» у Віки Ігнатенко, Ані Гавриляк, Марини Новік, Яни Каленіченко. «Бронза» у Альони Чепіль, Ані Борисенко, Дарини Івахно, Ані Згуровської, Юлі Пивак, Марини Фанагей.
Адміністрація ДЮСШ висловлює подяку батьківському комітету відділення художньої гімнастики за надання допомоги у забезпеченні транспортом для виїзду на змагання.
 («Яготинські вісті» від 29 травня 2009 року)

(Луцьк)

В останні вихідні травня виступами у Луцьку на всеукраїнських змаганнях  завершили сезон вихованки відділення художньої гімнастики Яготинської ДЮСШ.
Понад 150 учасниць з Волині, Львова, Сімферополя, Рівного, Києва та столичної області боролись за призові місця.
Наші виступили гідно: Саша Мамедова і Віка Ігнатенко мають у своєму активі бронзу, Яна Каленіченко, Альона Філатова, Таня Черниш та Даша Хлівна стали у своїх вікових групах стали четвертими, Аня Згуровська – на п`ятому місці, а Таня Цюпцюн має у своєму доробку шосте місце.
Тренери І.Величко та Ж.Черненко задоволені виступами своїх вихованок, які вкотре гідно представили наше місто на таких представницьких змаганнях.
(«Яготинські вісті» від 12 червня 2009 року)

ЧЕМПІОНАТ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

24 жовтня в Броварах пройшов чемпіонат Київської області, участь у якому взяли 8 команд(з Фастова, Броварів, Славутича, Українки, Яготина та 3 команди з Білої Церкви).
Наші дівчатка 1999-2002 р.н. гідно змагалися в групових вправах: Саша Мамедова, Стефанія Залевська, Альона Чепіль та Валерія Харченко посіли 2-е місце, а Віка Ігнатенко, Влада Лаврик, Яна Каленіченко, Альона Філатова, Даша Хлівна, Аня Згуровська та Аня Борисенко здобули бронзу.
Приємно було зустріти на цих змаганнях нашу вихованку Таню Черниш, яка зараз навчається в Білоцерківському спортліцеї. В особистих вправах за першим дорослим розрядом вона посіла 3-є місце, яготинка Оля Губа була шостою. Серед дівчаток 1997 р.н. Марина Новік стала четвертою.
Спортсменкам з нашого невеликого містечка важко змагатись з суперницями, які мають кращі умови для тренувань, але наші дівчата свої нагороди справді заробили, їх виступи і робота тренерів І.Величко, Ж.Черненко та хореографа Л.Кривенко були справедливо оцінені суддями.
Велика подяка батькам за те, що повністю взяли на себе витрати на поїздку на ці змагання.
(«Яготинські вісті» від 30 жовтня 2009 року)