Четвер, 25.04.2024

БІЛЬЯРД

2008 рік

МАТЧЕВИЙ ТУРНІР ЯГОТИН-ВИШНЕВЕ

Поразкою яготинців з рахунком 57:79 закінчився турнір, що проходив 12 січня у клубі «Гранд». Поступились наші гостям з Вишневого – ця команда має найвищий в області рейтинг, отож програш не треба вважати трагедією. Тим більше, що четверо наших більярдистів – Руслан Козленко, Андрій Паливода, Руслан Шмигановський і Олександр Лисун – вийшли до четвертьфіналу. Але далі яготинці не пішли, і вирішальні матчі стали внутрішньою справою гостей.
(«Яготинські вісті» від 19 січня 2008 року)

КУБОК ЯГОТИНА
ПЕРШИЙ ЕТАП

В більярдному клубі «Гранд» відбувся перший етап Кубка Яготина. У змаганнях взяли участь 24 учасники(12 команд). Окрім п'яти місцевих, до нас завітали ще 5 команд з м.Бориспіль(БК «Класік») та по одній – з Вишневого(БК «Динаміка») та Ірпіня(БК «Румб»).
Кубок Яготина проводиться в три етапи, фінал – у грудні.
На першому етапі перемогу святкували наші гості – команда «Динаміка» у складі Олексія Шульженка та Артема Черненка, друге місце – за нашими спортсменами(«Яготин-2» - Руслан Шмигановський та Володимир Лугин); третє місце розділили «Яготин-5»(Андрій Паливода, Андрій Льодін) та «Яготин-3»(Олександр Лисун, Олександр Кузнєцов).
Є.Василенко
(«Яготинські вісті» від 18 липня 2008 року)

ДРУГИЙ ЕТАП

26 учасників взяли участь у другому етапі розиграшу кубка Яготина. 24 серпня позмагатися в особистій першості до наших більярдистів приїхали гості з Борисполя, Вишневого та Броварів.
Вони й потіснили яготинців на п'єдесталі, дозволивши Русланові Козленку посісти тільки третє місце.
Після двох етапів визначилася вісімка кращих гравців(серед них – п'ять яготинців), які продовжать боротьбу за кубок: на черзі змагання з динамічної піраміди і фінал.
(«Яготинські вісті» від 29 серпня 2008 року)

ТРЕТІЙ ЕТАП

21 вересня відбувся третій етап Кубка Яготина у більярдному клубі «Гранд». 26 учасників з Яготина, Згурівки, Березані, Борисполя та Гребінки не тільки боролися за перемогу в турнірі, а й визначали вісімку кращих за кількома відбірними етапами, яка 5 жовтня знову ж таки у нас розіграє Кубок Яготина.
Не зовсім очікувано першим став яготинець Андрій Паливода – молодий перспективний більярдист, який у фінальному поєдинку виграв у суперника з Борисполя.
Взагалі турнір став вдалим для господарів: ще два наших спортсмени – Володимир Лугина та Констянтин Ковальчук у підсумку посіли третє місце.
Отож п'ять яготинців – вже згадані хлопці та Олександр Піскоцький з Олександром Лисуном протистоятимуть трьом бориспільцям у боротьбі за Кубок Яготина. Побажаємо нашим успіху і в цих змаганнях.
(«Яготинські вісті» від 23 вересня 2008 року)