ДЮСШ

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

2008 рік

ЗМАГАННЯ  З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО БАГАТОБОРСТВА СЕРЕД ВИХОВАНЦІВ ВІДДІЛЕНЬ ДЮСШ

У вівторок, 27 травня, на території стадіону Яготинської СЗОШ №2 відбулись змагання з легкоатлетичного багатоборства серед вихованців відділень Яготинської дитячо-юнацької спортивної школи – юнаків та дівчат від 11 до 16 років.
Цей захід відбувся під патронатом служби у справах дітей РДА і був присвячений Міжнародному дню захисту дітей.
В програму змагань входили біг на 60 метрів, стрибки у довжину, біг на 300 метрів.
Перші місця зайняли Олександр Івахно(ЗОШ №1), Юра Ткачук(СЗОШ №3), Максим Льодін(СЗОШ №2), Євген Рибак(ЗОШ №1), Ігор Макаренко(СЗОШ №3), Роман Слободенюк(ЗОШ №1), Світлана Шакалова(СЗОШ №2), Оксана Лисенко(ЗОШ №1), Анастасія Руденко(ЗОШ №1), Олена Чуб(СЗОШ №3), Альона Овчарик(СЗОШ №3), Лілія Процик(СЗОШ №1). Під оплески переможців нагородили грамотами та цінними подарунками.
Сподіваємося, що цей захід ще раз продемонстрував переваги здорового способу життя, а наступного разу кількість учасників змагань значно збільшиться.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ(1993-1994 р.н.)

28-30 травня у Вінниці проходив чемпіонат України серед дівчат та юнаків 1993-1994 років народження, у якому взяли участь вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл та шкіл олімпійського резерву з усієї України.
Яготинську ДЮСШ представляла Наталія Забишна. Вона як переможець обласних змагань отримала на цей чемпіонат спеціальний персональний виклик.
Враховуючи рівень чемпіонату, можна сказати, що яготинка виступила досить успішно – у бігу на 100 і 200 метрів вона потрапила до кращої десятки, посівши на обох дистанціях 9-е місце.
Готувала Наталку тренер С.Яценко, а поїздка до Вінниці відбулася за сприяння відділу освіти Яготинської райдержадміністрації та допомоги депутатів районної ради(фракція «Наша Україна») Л.В.Ольшевської та С.В.Яценко.

ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ БАРИШІВСЬКОЇ ДЮСШ

1 червня у Баришівці у рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей пройшла відкрита першість тамтешньої ДЮСШ.
Наші спортсмени взяли участь у всіх видах програми і виступили дуже добре.
Перші місця у своїх вікових категоріях посіли: Інна Ващенко(100 м), Наталка Забишна (100 м), Олена Чуб(100 м), Лілія Процик(400 м), Аліна Большакова(800 м), Лілія Ясинська (штовхання ядра), Сашко Турченко(400 м).
Тріумфували вихованки Яготинської спортивної школи і в естафеті 4Х100 метрів: Настя Непорожня, Настя Задоя, Оксана Лисенко, Наталка Забишна.
Готували яготинок до змагань тренери С.Яценко та О.Осауленко.
(«Яготинські вісті» від 4 червня 2008 року)

ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ ЯГОТИНСЬКОЇ ДЮСШ з ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ

18 жовтня при несприятливій погоді(сльота і пронизливий вітер) на тихих стежках Яготинського парку вирішувалася доля Відкритої першості Яготинської ДЮСШ у 4-вікових категоріях на дистанціях 500 та 1000 метрів.
Участь у змаганнях взяли команди спортивних шкіл з Березані, Переяслав-Хмельницького, Баришівки, Бориспільського району та дві команди господарів.
Змагання відкрились парадом учасників, кращі з яких підняли Державний прапор України.
З вітальним словом до учасників змагань звернулися заступник голови районної ради В.Д.Осауленко, директор ДЮСШ Ю.Л.Стовбчатий, заступник міського голови М.І.Ковбота та депутат міської ради від фракції «Народний Союз – Наша Україна» В.В.Висовень.
Розпочали біг учасники наймолодшої вікової групи 1998 р.н.(дистанція 500 метрів).
Наступними стартували учасники вікової групи 1996-1997 років народження на ту саму відстань. Серед дівчат перше місце зайняла яготинка Лілія Процик, друге – Ірина Косенко (тренер – С.В.Яценко). Серед юнаків у цій віковій групі перше місце посів Сергій Майстренко, друге – Олександр Турченко(тренер – О.О.Осауленко).
У віковій групі 1994-1995 р.н. на дистанції 500 метрів друге місце посіла Катерина Неграш(тренер – Н.М.Чужа), третє – Олена Чуб(тренер – О.О.Осауленко). Серед юнаків у цій категорії на дистанції 1000 метрів третє місце виборов вихованець тренера О.О.Осауленко Михайло Редькін.
У віковій групі 1992-1993 років серед дівчат 1000 метрів другою прибігла Світлана Шакалова(тренер – О.О.Осауленко), третє місце – Оксана Лисенко(тренер – С.В.Яценко).
У загальнокомандному заліку перше місце здобула команда міста Переяслав-Хмельницького, друге виборола Яготинська ДЮСШ, а третє посіла спортшкола Баришівки.
Всі переможці та призери були нагороджені цінними подарунками і медалями, а команди – кубками.
Змагання проведено за сприяння і фінансування Київської обласної організації «Народний Союз – Наша Україна».
Ю.Стовбчатий
директор Яготинської ДЮСШ
(«Яготинські вісті» від 24 жовтня 2008 року)

КУБОК КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ(зима)

21 грудня у легкоатлетичному манежі м.Бровари відбувся зимовий Кубок Київської області. До фіналу змагань ввійшла і наша Наталя Забишна.
60-метрову дистанцію дівчина здолала за 7,7 секунди, виконавши норматив І-ого дорослого розряду. Це вагомий успіх дев'ятикласниці. До честі тренера С.В.Яценко цього дня дівчина побила рекорд свого вчителя, що тримався у «першій» школі понад 26 років. 200-метрівка Н.Забишній також підкорилась – дівчина була четвертою.
До речі, на найкоротшій і, кажуть, найважчій дистанції – 60 метрів подруга Наталі Оксана Лисенко посіла 7 місце, що також свідчить про непоганий рівень підготовки спортсменки, якщо врахувати і численність учасників змагань. Ну, що ж, дівчатка, приєднуємось до привітань зі спортивними успіхами, якими вас обдаровує рідна «перша» школа та всі шанувальники спорту району.
(«Яготинські вісті» від 26 грудня 2008 року)