ДЮСШ

ДЗЮДО

2008 рік

ТРЕТІ СПОРТИВНІ ІГРИ ШКОЛЯРІВ

Нещодавно у Василькові пройшли треті спортивні ігри школярів Київщини, на яких виступила і команда Яготинської ДЮСШ. Маємо аж 9 призерів. Яготинка Таня Лук'яненко(нині учениця Республіканського вищого училища фізичної культури) стала першою і 2 квітня буде боротись на спортивних іграх школярів України у Луцьку, захищаючи кольори збірної Київщини.
Другі місця у своїх категоріях на змаганнях у Василькові посіли Юля Семперович, Вікторія Погибенко і Каріна Степанова, а Богдан Сидоренко, Настя Кряжевських, Людмила Таран і Валерія Петренко стали третіми.
(«Яготинські вісті» від 2 квітня 2008 року)

ЧЕМПІОНАТ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ(1996-1997 р.н.)

5-6 квітня у Василькові пройшов чемпіонат Київської області серед хлопчиків та дівчаток 1996-1997 років народження. У цих змаганнях взяло участь близько 300 учасників з різних міст Київщини. Яготинський район представляли вихованці нашої ДЮСШ. Для багатьох з них це були перші серйозні змагання, але вихованці В.Семперовича показали непогані результати у своїх вагових категоріях.
Чемпіонами області стали Каріна Степанова та Алла Юрченко. Друге місце зайняв Владислав Чикулов, третьою – Вікторія Ковальчук, а досить високе п`яте місце у активі Юля Сердюкової.
Тренер і юні спортсмени висловлюють подяку заступнику голови РДА Г.С.Скроцькій за сприяння в організації поїздки на змагання.
(«Яготинські вісті» від 9 квітня 2008 року)

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР «ЗОЛОТА ОСІНЬ»(Харків)
(1996-1998 р.н.)

Цими днями одне з найбільших міст України, колишня її столиця – Харків гостинно запросив юних спортсменів(1996-1998 років народження) на ІІІ міжнародний турнір під назвою «Золота осінь». Нашу команду найдостойніше представила Каріна Степанова, учениця 5-В класу СЗОШ №3, яка у затятій боротьбі виборола друге місце у ваговій категорії до 48 кілограмів, хоч і була наймолодшою серед своїх візаві по татамі.
До фіналу дівчинка дійшла доволі легко, а от у фіналі, попри зовсім юний вік, проявила справжні бійцівські якості. Програючи доволі значну кількість очок, Каріна зуміла зібратися і на останніх секундах вирвала перемогу, провівши чистий кидок, який був оцінений як «іпон».
У сутичці за перше місце Каріна за браком досвіду у подібних змаганнях поступилася спортсменці із Донецька, хоч і склала їй достойну конкуренцію. До речі, займається юна дзюдоїстка цим видом спорту з шести років, тобто чотири роки поспіль. А що допомогло їй перемогти у «срібному» поєдинку – про це дівчина розповідає лаконічно:
- Звичайно, найбільше мені стала у нагоді добра підготовка – фізична і моральна, а в процесі самої боротьби тренер порадив мені зробити захват за спину, що й зіграло вирішальну роль.
Окрім Каріни, у змаганнях взяли участь Вікторія Ковальчук(СЗОШ №3, теж 5-В клас), яка здобула першу перемогу, а тоді двічі програла(спортсменкам з Казахстану та Харкова), Владислав Чекулов(СЗОШ №2) спершу поклав на лопатки спортсмена із Москви, а в наступному поєдинку теж поступився.
- Це були перші змагання подібного рівня для цих спортсменів, - розповідає тренер В.В.Семперович, - тож і ці перемоги є досить вагомими. Щодо самих змагань, то вони були проведені на серйозному рівні і за досить значного представництва: у них взяли участь близько п'ятисот учасників. За перемогу у змаганнях спортсмени нагороджувалися телевізором, за друге – відеоплеєром, а за третє – міксером. Усі ці нагороди були придбані за рахунок організаторів.
Ну що ж, у майбутньому ми бажаємо нашим землякам почуватися на татамі ще впевненіше і здобувати нові вагомі перемоги.