Четвер, 18.04.2024

ШАХИ

2007 рік

ЧЕМПІОНАТ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

З 15 по 18 лютого в м.Переяслав-Хмельницький відбувся Чемпіонат Київської області з класичних шахів. Спортсмени нашого району взяли участь у цих змаганнях. Лідер яготинських шахістів Віктор Фесан виборов третє місце серед 44 учасників змагань. Хороший результат показав і Віктор Криськов – 7 місце.
(«Яготинські вісті» від 28 лютого 2007 року)

ТУРНІР, ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ МОЛОДІ

У шаховому клубі міста відбувся турнір, присвячений Дню молоді.
На старт змагань вийшли 14 шахістів, серед яких було і шестеро молодих. За традицією турнір проходив за швейцарською системою у 7 турів з контролем часу – 15 хвилин кожному учаснику до закінчення партії.
У ході напруженої боротьби з результатом 6,5 очок переміг Віктор Фесан, на другій сходинці Григорій Костюк – 6 очок, Віктор Криськов з результатом 5,5 очок посів третє місце.
Серед молодих шахістів кращими були Руслан Стрімко, В'ячеслав Осауленко – по 4 очка, Віктор Чвіженко – 3.
У турнірі також уперше брали участь учні дитячої шахової секції: Євген Пух, Іван Коротун та Ярослав Ярославський. І хоча їх результат поки що скромніший, але немає сумніву, що вже незабаром вони складуть гідну конкуренцію провідним шахістам.
На урочистому закритті змагань всі переможці були нагороджені Почесними грамотами та цінними призами від райдержадміністрації.
В.Фесан
керівник шахового клубу
(«Яготинські вісті» від 4 липня 2007 року)

ПЕРЕДНОВОРІЧНИЙ ТУРНІР з часовою «форою»

Суть її полягає в тому, що за результатами попередніх турнірів шахістам з вищим рейтингом надається менше часу на обмірковування ходів, ніж гравцям з нижчим рейтингом. Це дало можливість значно пожвавити гру, надати їй динамічності, більшої гостроти та напруженості, зрівняти шанси сильніших та слабкіших учасників.
На старт турніру вийшло 10 шахістів, тобто було зіграно 9 турів за коловою системою.
Незважаючи на обмаль часу для обдумування, впевнену перемогу здобули наші провідні шахісти – Віктор Фесан та Віктор Криськов, які набрали по 8 очок і поділили перше-друге місця. На третьому місці – Сергій Рак(6,5 очок).
(«Яготинські вісті» від 12 січня 2008 року)