Вівторок, 28.05.2024
ДЮСШ

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

2007 рік

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР ПАМ'ЯТІ ГЕРОЯ РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ ГРИГОРІЯ КАГАМЛИКА

9-10 лютого у легкоатлетичному манежі м.Гребінка(Полтавська область) проходив щорічний Всеукраїнський легкоатлетичний турнір пам'яті Героя Радянського Союзу Григорія Кагамлика.
У цих змаганнях взяли участь і наші дівчата – вихованки тренера С.В.Яценко.
У бігу на 60 метрів третє місце посіла Наталя Забишна, встановивши особистий рекорд – 8,1 секунди.
До складу нашої команди входили – і непогано виступили в бігу на 60 та 400 метрів – також Оксана Лисенко, Лілія Луценко, Настя Задоя.
(«Яготинські вісті» від 14 лютого 2007 року)

ЧЕМПІОНАТ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ(зима)(1992 р.н. і молодші)

3 березня в Броварах відбувся зимовий чемпіонат області серед юнаків та дівчат 1992 року народження і молодших.
У бігу на 60 метрів першою була яготинка Наталя Забишна.

ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ КИЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО УЧИЛИЩА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

6-7 березня у Білій Церкві пройшла відкрита першість Київського обласного училища фізичного виховання та спорту. Змагання були приурочені до жіночого свята.
Відмінно виступили яготинські дівчата. У бігу на 60 метрів весь п'єдестал був нашим: найшвидшою була Наталя Забишна, другою – Оксана Лисенко і третьою – Лілія Луценко. Більше того, ці ж дівчата і в такому ж порядку фінішували і на дистанції 300 метрів.
У стрибках у довжину кращих за яготинок теж не було. Перше місце у Оксани Лисенко, на другому – Наталя Забишна, бронза – у Світлани Шакалової.
Та найбільше відзначилась ще одна наша землячка – Аліна Большакова(1995 р.н.). Вона виграла  аж три дисципліни – біг на 60 і 300 метрів, а також стрибки у довжину.
Готували команду до змагань тренери С.Яценко та О.Осауленко.
(«Яготинські вісті» від 14 березня 2007 року)

ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ

23-24 березня у місті Біла Церква відбулася відкрита першість обласного управління Міністерства  освіти та науки України серед дівчат.
У цьому сезоні це були перші змагання, що проходили на відкритих доріжках. Достойно виступили яготинські спортсменки – вихованки тренера С.В.Яценко. До фіналу бігу на 100 метрів вийшли Наталія Забишна та Лілія Луценко. Наталія перемогла з результатом 12,8 секунди, а Лілія була п'ятою. У бігу на 100 метрів третє місце посіла ще одна яготинка – Оксана Лисенко.
В естафеті 4 по 100 метрів до вищезгаданих дівчат приєдналася Настя Задоя, і вони з результатом 54,9 секунди зайняли друге місце, поступившись тільки однією десятою секундою команді Білої Церкви.
(«Яготинські вісті» від 28 березня 2007 року)

ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ КИЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ(1992-1993 р.н.)

21-22 квітня в м.Біла Церква відбулася відкрита першість Київського обласного управління з фізичного виховання та спорту серед юнаків та дівчат 1992-1993 р.н. В цих змаганнях взяли участь і вихованці Яготинської ДЮСШ.
У фіналу забігу на 100 метрів зі старту і до самого фінішу лідирувала наша Наталка Забишна, а третьою теж стала яготинка Оксана Лисенко.
В бігу на 400 метрів третьою була Лілія Луценко, п'яте місце посіла Анастасія Задоя.
Кульмінацією першого дня змагань стала естафета 4Х100 метрів. Наші дівчата з результатом 53,9були найшвидшими, обігравши команду з Білої Церкви, яка показала час 55,5 с. За команду-переможницю виступали Наталія Забишна, Лілія Луценко, Анастасія Задоя та Оксана Лисенко.
Другий день змагань почався з бігу на 200 метрів. І тут найшвидшою стала Наталка Забишна. А в бігу на 800 метрів перше місце в напруженій боротьбі посіла Оксана Лисенко.
Готувала до змагань тренер ДЮСШ С.В.Яценко.
(«Яготинські вісті» від 28 квітня 2007 року)

ОБЛАСНИЙ ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИЙ КРОС ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ ЧОРНОБИЛЯ

Спортсмени Яготинської ДЮСШ представляли наш район у традиційному легкоатлетичному кросі пам'яті героїв Чорнобиля, який проходив у парку «Олександрія» (Біла Церква).
Вихованки тренера С.Яценко бігли на дистанціях 500 і 1000 метрів. Непогані результати кожної із спортсменок склались у загальне восьме місце.
У цих же змаганнях взяли участь і представники Яготинського ЦПТО.

РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З  КРОСУ СЕРЕД ШКОЛЯРІВ

Районні змагання з кросу серед школярів(дівчата долали 1000 метрів, хлопці – удвічі більшу дистанцію) дали такі підсумки: серед міських шкіл перемога за «третьою», першість серед сільських шкіл І-ІІІ ступеня вибороли учні Богданівської ЗОШ, а з усіх команд, які представляли школи І-ІІ ступеня, кращими були кросмени з Райківщини.
(«Яготинські вісті» від 16 травня 2007 року)

ОБЛАСНИЙ ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИЙ КРОС, присвячений Дню Незалежності

До Дня Незалежності України 200-літній Яготинський парк вітав учасників обласного легкоатлетичного кросу. У змаганнях могли брати участь команди будь-яких вікових категорій. Були представлені 14 команд із Згурівського, Кагарлицького, Бориспільського, Броварського, Баришівського, Яготинського, Переяслав-Хмельницького, Києво-Святошинського, Ірпінського та Іванківського районів, а також міста Славутич, Бориспіль, Переяслав-Хмельницький та Березань.
На урочистому параді перед початком змагань учасники почули щирі вітання від голови Яготинської райдержадміністрації В.Т.Василенко та начальника обласного управління фізкультури і спорту М.Горового.
Василь Тимофійович також зазначив, зо змагання такого виду у нас проходять вперше, то ж побажав усім учасникам вдачі, а Микола Горовий щедро подякував яготинцям за теплий прийом та оголосив змагання відкритими.
Перший та другий забіги на 500 метрів відзначилися виграшем яготинок Наталії Забишної та Насті Задої. Але переможці наступних забігів мали значно кращі результати, тому яготинців серед призерів не виявилось...

РАЙОННИЙ ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИЙ КРОС, присвячений Дню Незалежності

Разом з майстрами бігу на довгі дистанції змагались і спортсмени сільських колективів фізичної культури Яготинського району.
Переможцями цих змагань стали легкоатлети с.Райківщина, на другому місці – лозовоярівці, на третьому – червонівці.
(«Яготинські вісті» від 12 вересня 2007 року)

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР(Гребінка) в рамках Тижня Олімпійського руху

21 вересня, у п'ятницю, команда Яготинської ДЮСШ їздила до Гребінки. Там у рамках Тижня олімпійського руху проходив Всеукраїнський турнір, в якому взяли участь 14 команд з різних областей України.
Перед змаганнями учасників привітали представники Національного Олімпійського Комітету і олімпійські чемпіони з легкої атлетики ще часів СРСР.
Якщо говорити про спортивну частину, то наші виступили достойно: Оксана Лисенко вийшла до фіналу бігу на 100 метрів серед дівчат 1991-1992 років народження і там була п'ятою; а до фіналу спринту серед юних спортсменок 1993-1994 р.н. вийшли відразу двоє яготинок – Наталя Забишна та Настя Задоя. Наталка цей забіг виграла з результатом 12,8 секунди, а Настя фінішувала шостою. Ще одне призове місце у Лілії Ясинської – бронза у потрійному стрибку.

ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ КИЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ(1990-1991 р.н.)

22 вересня, у суботу, наші бігали уже у Броварах, на відкритій першості Київського обласного управління фізичної культури та спорту серед юнаків та дівчат 1990-1991 р.н. і молодших.
Забігаючи наперед, скажемо, що наші посіли перше загальнокомандне місце. Наталя Забишна виграла «сотку» і 200 метрів, першим серед спринтерів був і Євген Яловничий, Інна Ващенко фінішувала другою у фіналі на двохсотметрівці, Аліна Мірошник була «срібною» у бігу на 1500 метрів та спортивній ходьбі на 3 кілометри, у стрибки потрійним знову відзначилася Лілія Ясинська – теж друге місце. Три етапи наші – Лілія Луценко, Наталя Забишна, Інна Ващенко, Оксана Лисенко – лідирували і в естафеті (100х200х400х800), але фінішували третіми.
Свій внесок у загальнокомандний успіх зробили також Настя Задоя, Женя Лихно та Світлана Шакалова.
Готували нашу команду до змагань тренери Яготинської ДЮСШ О.Осауленко та С.Яценко.
С.Овсянніков
(«Яготинські вісті» від 26 вересня 2007 року)

ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ КИЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ(1991-1993 р.н.)

20 жовтня у м.Бровари відбулася відкрита першість Київського обласного управління з фізичної культури та спорту. У змаганнях взяли участь юнаки та дівчата 1991-1993 років народження та молодші, серед яких була і команда відділу освіти Яготинської райдержадміністрації – ДЮСШ. Уже в бігу на 100 м відзначилась яготиночка Наталя Забишна, показавши перший результат. А Лілія Луценко першою подолала 200 м. Серед дівчат 1991-1992 років народження наша Інна Ващенко, яка зараз навчається у Броварському училищі фізичної культури, посіла другу сходинку, у бігу на 400 м Оксана Лисенко була третьою, як і Анастасія Задоя у молодшій віковій групі. Уміють яготинські дівчата і списа метати. Цьому доказ – третє місце Єлізавети Марусецької. У потрійному стрибку з розбігу серед дівчаток молодшої вікової групи першою була Світлана Шакалова, у старшій віковій групі Лілія Ясинська досягла третього результату.
Кульмінацією змагань була естафета(4х100 м), в якій злагоджений легкоатлетичний квартет у складі вже згадуваних Лілія Луценко, Інни Ващенко, Оксани Лисенко, Наталі Забишної також тримали пальму першості.
Залишається побажати досягнення нових спортивних висот як спортсменам, так і тренерам ДЮСШ С.В.Яценко та О.О.Осауленко, які готували команду до змагань.
(«Яготинські вісті» від 24 жовтня 2007 року)РАДІО+TV+КІНО ONLINE
ОПИТУВАННЯ
ЧИ ПОТРІБНІ СВІТЛОФОРИ В ЯГОТИНІ?
Всього відповідей: 219
КУРС ВАЛЮТ ВІД ЯГОТИН ІНФО
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua


Приватні оголошення
[14.02.2017]
Оренда
[26.01.2017]
комп'ютер настільний в комплекті
[23.01.2017]
Пошук акторів для телевізійної передачі
[17.08.2015]
Продам двухкомнатную квартиру в г.Яготине в районе ЦИНС
[12.08.2015]
Ліса будівельні
[07.08.2015]
Робота для водіїв в Польші
[06.08.2015]
Продам залізобетонні плити
[30.07.2015]
Продам саморобний зварювальний апарат
[30.07.2015]
Дитяче дозвілля
[28.07.2015]
Продаеться будинок


По категоріям
Статті та аналітика [147]
Новини Яготина та району [1289]
Новини регіону [51]
Спорт [157]
Молодіжна сторінка [9]
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів

mail