Неділя, 19.05.2024
ДЮСШ

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

2006 рік

ТУРНІР в м.Біла Церква

15-16 квітня юні легкоатлети з нашої спортивної школи, вихованки тренерів С.Яценко та О.Осауленко змагались у Білій Церкві. Через фінансові труднощі яготинська команда була нечисленною, але виступила гідно, здобувши у різних дисциплінах кілька призових місць. Першими стали Ірина Дзюба у метанні списа і Наталя Забишна, яка виграла стометрівку. Срібло – у тієї ж Наталі Забишної(200 м) та Інни Ващенко на «сотці». Треті місця посіли Ірина Бєлая, Світлана Шакалова, Лілія Луценко, Оксана Лисенко, Олег Євсейченко.
Трохи недотягла до п'єдесталу Настя Задоя – 400 і 800 метрів вона пробігла з четвертим результатом.
Також естафетна команда у складі І.Бєлої, І.Ващенко, І.Дзюби, Л.Луценко стала другою на стометрівці.
Тренери і самі спортсмени відзначають високий рівень змагань(було більше двадцяти команд нашої і сусідньої областей) і їх добру організацію.
(«Яготинські вісті» від 22 квітня 2006 року)

ОБЛАСНИЙ ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИЙ КРОС, пам'яті героїв Чорнобиля

Саме подіям 20-річної давності був присвячений традиційний легкоатлетичний крос, який відбувся 26 квітня у парку «Олександрія»(м.Біла Церква). У змаганнях(біг на 1000 і 2000 метрів – дівчата, 2000 і 3000 метрів – хлопці) взяли участь 24 команди, які представляли вузи, професійно-технічні навчальні заклади, райони Київщини.
За Яготин виступали спортсмени нашої ДЮСШ, вихованці тренерів О.Осауленко та С.Яценко. За відсутності своїх лідерів наша команда зайняла 12 місце(першими стали представники Білоцерківського району, другою була команда Білої Церкви, на третьому місці – бігуни з Таращанського району).
Кращими з яготинців на дистанції були Оксана Лисенко, Світлана Шакалова, Ліля Луценко, Аня Книш(1000 м) та Ірина Дзюба(2000 м)
(«Яготинські вісті» від 29 квітня 2006 року)

ПЕРШІСТЬ УКРАЇНИ серед спортивних шкіл

Вдало виступили на першості України серед спортивних шкіл яготинські легкоатлети.
На змаганнях, які проходили 8-11 травня в Білій Церкві, найбільшого успіху досягла Наталя Забишна. У фінальному забігу на 100 метрів вона була третьою. Ще одна яготинка – Лілія Луценко – теж пробилась до фіналу і була там шостою.
Норматив першого дорослого розряду в бігу на 200 метрів виконала Інна Ващенко (вихованка нашої ДЮСШ зараз навчається у Броварському училищі фізичної культури, але прожовжує приносити очки у скарбницю Яготина). Додали залікових пунктів у загальний доробок також Настя Задоя і Світлана Шакалова(400 метрів), Оксана Лисенко (800 метрів) і Володимир Грачов(1500 метрів).
Тренери вважають також за великий успіх десяте загальнокомандне місце нашої четвірки у спринтерській естафеті(у цьому виді за Яготин бігли Наталя Забишна, Лілія Луценко і Оксана Лисенко). Краще з представників Київської області не виступив ніхто, а якщо зважати на масштаб змагань і кількість учасників, то це справді великих успіх. Бажаємо тримати так і далі!
(«Яготинські вісті» від 17 червня 2006 року)

ПЕРШІСТЬ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ(1989-1990 р.н.)

Нещодавно у Білій Церкві відбулась першість області серед школярів 1989-1990 років народження, яка присвячувалась 110-й річниці Олімпійського руху. Дуже рівно і потужно виступила команда Яготина(тренер О.Осауленко). Незважаючи на некомплект(наша команда через брак коштів приїхала у складі лише чотирьох учасників, коли можна було виставляти 14. Окремо хочеться сказати про виїзди наших юних спортсменів на змагання за межі району. Рідко коли їдуть автобусом, а то доводиться звичним для себе транспортом – електричкою: дешево й сердито, ось тільки втомлюються дітлахи та й часу на переїзди витрачають чималенько. Варто було побачити, як від заздрощів блищали очі у директора Яготинської ДЮСШ Ю.Л.Стовбчатого, коли на «наш» День міста до Яготина приїхала хлопчача футбольна команда згурівчан у красивому, комфортабельному «шкільному» автобусі. Щоправда, одна втіха: автобус автобусом, а перемогли наші), яготинці посіли загальнокомандне п'яте місце. Звісно, відзначилися і в окремих видах. Так, Інна Ващенко була третьою в бігу на 200 метрів, Ірина Дзюба у свій день народження подарувала собі «срібло» в метанні списа, а диск метнула з п`ятим результатом. Світланка Шакалова(до речі, на три роки молодша за вік, визначений турніром) була третьою в бігу на 400 метрів. А дві естафети(4х100 м та 4х400 м) яготиночки(до вище перелічених додамо ще Наташу Лісову) подолати третіми.
(«Яготинські вісті» від 4 жовтня 2006 року)

ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ ЯГОТИНСЬКОЇ ДЮСШ з кросу, присвячений 41-й різниці з дня створення ДЮСШ

14 жовтня відбулася відкрита першість з кросу, присвячена 41-й річниці з дня створення Яготинської ДЮСШ.
Присутніх привітав директор дитячо-юнацької школи Ю.Л.Стовбчатий, побажавши успіхів та перемог усім, хто прагне цього, працюючи над удосконаленням фізичної форми, та розширення географії змагань. Окрім господарів(дві команди), на бігові доріжки парку протяжністю в 300, 500, 1000 та 2000 метрів вийшли 5 команд із сусідніх районів. Своєрідно, у чесній боротьбі, приїхали привітати з днем народження Яготинську школу спортивного і вольового гарту із Баришівки, Борисполя, Бориспільського району(2 команди), Переяслав-Хмельницького. Змагання зібрали спортсменів різновікових категорій – від 10 до 16 років.
Хоча погода була не зовсім лагідною, та доброзичлива атмосфера, вдала організація проведення заходу зробили його по-дружньому теплим, по-спортивному оперативним.
Де є змагання – там мають бути й переможці, але переможених я не помітила. Першими були яготиночки: Л.Процик(300 м), О.Лисенко(500 м), І.Ващенко(1000 м), другі місця вибороли: серед дівчаток – В.Сколота(300 м), серед хлопців – О.Недобой(300 м), «бронзу» взяли Д.Марченко(300 м), Є.Бєлоцька(300 м), В.Грачов(500 м), С.Шакалова(500 м). Навіть ті 8 спортсменів, які ледь-ледь не досягли третьої сходинки, отримали ручні годинники.
У загальнокомандному заліку першими були господарі, спортсмени із Бориспільського району(Кучаково) посіли друге місце, на третьому місці – легкоатлети із Переяслав-Хмельницького.
Пишаються досягненнями своїх вихованців тренери з легкої атлетики ДЮСШ С.В.Яценка та О.О.Осауленко.
Секретарями на змаганнях вправно працювало подружжя Кушнірових(викладачі Чорнобильського медичного училища).
Організатори спортивного дійства щиро дякують за матеріальну підтримку у придбанні призового фонду ФОК «Колос», приватному підприємцю С.В.Яценку, В.Д.Осауленку, і, звичайно, відділенню легкої атлетики Яготинської ДЮСШ.
В.Заворотько
(«Яготинські вісті» від 18 жовтня 2006 року)

ПЕРШІСТЬ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ(1990-1991, 1992-1993 р.н.)

20-21 жовтня у м.Біла Церква відбулась першість Київської області серед юнаків та дівчат 1990-1991, 1992-1993 років народження, у якій взяли участь і наші земляки – спортсмени Яготинської ДЮСШ.
У фінальному забігу на 100 метрів серед юнаків старшої групи першими були Є.Яловничий(СЗОШ №3 – 1 місце), М.Стригун(Сотниківська ЗОШ – 2 місце).
Серед дівчаток середньої вікової групи до фінального забігу потрапили наші яготиночки: О.Лисенко(ЗОШ №1 – 1 місце), Н.Забишна(ЗОШ №1 – 3 місце), Л.Луценко(ЗОШ №1 – 4 місце), С.Шакалова(ЗОШ №2).
На дистанції 400 метрів першою фінішувала С.Шакалова(в такий спосіб привітавши себе з днем народження, напередодні якого проходили змагання), третьою була А.Задоя(СЗОШ №3).
Кульмінацією випробувань стала естафета з бігу 4х100 метрів. Наші дівчатка, до речі, всі учениці «першої» школи: Н.Забишна, Л.Луценко, Є.Лихно, О.Лисенко – посіли перше місце, залишивши позаду дві команди з Білої Церкви. Доречно сказати, що у першості брали участь 17 команд, серед яких і обласний спортивний ліцей(м.Київ).
В загальнокомандному заліку першими стали спортсмени з Яготинської ДЮСШ.
Готували спортсменів до змагань тренери-викладачі Яготинської ДЮСШ – О.О.Осауленко та С.В.Яценко.
(«Яготинські вісті» від 25 жовтня 2006 року)

ЧЕМПІОНАТ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ(1992-1993 р.н.)

На «п'ятірку» виступили п'ятірка яготинських легкоатлеток у чемпіонаті Київської області серед юнаків та дівчат 1992-1993 років народження.
У змаганнях серед груп тренерів, які пройшли 11-12 листопада у легкоатлетичному манежі м.Бровари, команда спринтерок-вихованок тренера С.Яценко зайняла перше місце з результатом 3649 очок. Найбільше пунктів у командний доробок внесла Наталя Забишна – у бігу на 60 метрів вона була першою, а на 200-метрівці – третьою. Однаковий з нею результат на цій же дистанції показала і Оксана Лисенко, а в бігу на 60 метрів вона була п'ятою. Ще одна яготинка – Лілія Луценко на 60-метрівці показала шостий час. Залікові очки нашій команді також принесли Настя Задоя та Женя Лихно.
На цих же змаганнях за Яготин виступали і вихованці тренера О.Осауленко. Вони посіли загальне 10-е місце(всього у підсумковому протоколі змагань значиться 51 команда).
(«Яготинські вісті» від 2 грудня 2006 року)

ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ(1990 р.н.)

15 грудня легкоатлетична команда Яготинської ДЮСШ взяла участь у відкритій першості Полтавської області серед юнаків та дівчат 1990 року народження.
Про високий ранг змагань свідчить те, що потрапити туди можна було тільки за спеціальним запрошенням. Загалом з'їхалось близько 20 команд, які представляли не тільки Полтавську область, а й сусідню Черкаську та Київщину.
Наші спортсмени їхали в першу чергу за досвідом, тому взяли участь не у всіх видах програми. З результатів яготинців  варто відзначити третє місце Євгена Яловничого у бігу на 60 метрів і досить вдалий з огляду на вік і досвід суперниць виступ на цій же дистанції Наталії Забишної, Оксани Лисенко та Лілії Луценко.
(«Яготинські вісті» від 23 грудня 2006 року)


РАДІО+TV+КІНО ONLINE
ОПИТУВАННЯ
ЧИ ПОТРІБНІ СВІТЛОФОРИ В ЯГОТИНІ?
Всього відповідей: 216
КУРС ВАЛЮТ ВІД ЯГОТИН ІНФО
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua


Приватні оголошення
[14.02.2017]
Оренда
[26.01.2017]
комп'ютер настільний в комплекті
[23.01.2017]
Пошук акторів для телевізійної передачі
[17.08.2015]
Продам двухкомнатную квартиру в г.Яготине в районе ЦИНС
[12.08.2015]
Ліса будівельні
[07.08.2015]
Робота для водіїв в Польші
[06.08.2015]
Продам залізобетонні плити
[30.07.2015]
Продам саморобний зварювальний апарат
[30.07.2015]
Дитяче дозвілля
[28.07.2015]
Продаеться будинок


По категоріям
Статті та аналітика [147]
Новини Яготина та району [1286]
Новини регіону [51]
Спорт [157]
Молодіжна сторінка [9]
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Логін:
Пароль:

mail