ДЮСШ

ДЗЮДО

2006 рік

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР «ОЛІМПІЙСЬКІ НАДІЇ»

19-23 січня наша команда у складі трьох спортсменів взяла участь у представницькому(15 країн) міжнародному турнірі «Олімпійські надії» у Києві(турнірний внесок за яготинців зробив підприємець М.М.Пивак). Добре виступила Таня Лук'яненко – вона перемогла латвійку, поступилась представниці Британії, потім здолала білоруску і в поєдинку за третє місце програла за очками співвітчизниці з Донецька. У підсумку – 5-те місце, яке тренер спортсменки вважає дуже пристойним результатом.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ з самбо

27-29 січня на чемпіонаті України з самбо серед молоді Таня стала сьомою. Зауважимо, що юна яготинка боролась проти значно старших суперників.

ЧЕМПІОНАТ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

4-5 лютого до Василькова на чемпіонат області їздило троє вихованців В.Семперовича. Таня Лук'яненко була беззаперечно першою, а Юлія Семперович та Альона Білоконь стали «бронзовими».
Таня Лук'яненко за підсумками змагань увійшла до складу збірної області і поїде до Луганська на першість України(17-20 лютого).
(«Яготинські вісті» від 11 лютого 2006 року)

VIII МОЛОДІЖНІ ІГРИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

25-26 лютого в місті Васильків відбулись змагання за програмою VIII молодіжних ігор Київщини, в яких взяли участь команди Яготинського району. Переможцями у своїх вагових категоріях стали Світлана Ярьомка і Таня Лук'яненко. Аліна Стахеєва зайняла друге місце.

VIII МОЛОДІЖНІ ІГРИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ з самбо

4-5 березня у цьому ж місті і в рамках цього ж турніру пройшли змагання з самбо. Яготинці знову не осоромились: Таня Лук'яненко, Світлана Ярьомка та Юлія Семперович стали першими, друге місце зайняв Руслан Шмигановський, а Руслан Левченко та Аліна Стахеєва здобули «бронзу».

ПЕРШІСТЬ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ по лінії Міністерства освіти та науки

7-8 березня знову ж у Василькові проходили змагання на першість області по лінії Міністерства освіти та науки, на яких яготинець Олексій Франчук став другим.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР

А 9-12 березня наші «прими» Світлана Ярьомка і Таня Лук'яненко у складі команди Київської області змагались на Всеукраїнському турнірі. Світлана стала другою, а Таня посіла 9-е місце з 25 учасниць, причому наша дівчина 1991 року народження боролася із суперницями на чотири роки старшими.
(«Яготинські вісті» від 18 березня 2006 року)

ХІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР (1994 р.н.)
(м.Вишневе)

18 березня у м.Вишневе проходив ХІІ Всеукраїнський турнір серед юнаків 1994 року народження і молодше.
На цих змаганнях першість виборов яготинець Роман Полєтаєв. У фіналі він боровся з суперником, тренер якого був головним суддею змагань, але перевага нашого хлопця була настільки очевидною, що той нічим не міг допомогти своєму вихованцю.
Третім на цих змаганнях також став наш земляк Олексій Франчук.

ПЕРШІСТЬ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1990-1992 р.н)

В останні дні березня у Василькові проходила першість області серед юних дзюдоїстів 1990-1992 років народження. Другими на цих змаганнях стали наші дівчата Юлія Семперович і Аліна Стахеєва, а третіми – Аліна Левченко, Каріна Степанова та Роман Полєтаєв(зауважимо, що вони боролись проти суперників на шість років старших).

ЧЕМПІОНАТ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (1994-1995 р.н)

У перший день квітня вийшли на татамі у Василькові й беззаперечно перемогли у чемпіонаті Київської області серед ровесників 1994-1995 років народження Роман Полєтаєв, Олексій Франчук і Людмила Таран. Другою на цих змаганнях(у суперництві з набагато старшими суперницями) стала Каріна Степанова, а Аліна Левченко (і знову ж у нерівній за віком і досвідом боротьби) стала п'ятою.
(«Яготинські вісті» від 5 квітня 2006 року)

ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ ДЮСШ «ОЛІМП»(м.Біла Церква)

7-8 квітня у Білій Церкві пройшла першість тамтешньої ДЮСШ «Олімп». Наш Роман Полєтаєв зайняв на цих змаганнях третє місце.

ЧЕМПІОНАТ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ з самбо

15-16 квітня яготинці їздили до Василькова на чемпіонат області з самбо і показали відмінні результати. Першими у своїх вагових категоріях стали Таня Лук'яненко і Людмила Таран, друге місце виборов Богдан Телиця, а на третю сходинку п'єдесталу ступили Роман Полєтаєв, Юлія Семперович і Аліна Шевченко.
Ці змагання були відбором до обласної збірної, і всі наші призери потрапили до команди Київщини, але через відсутність грошей на чемпіонат України не поїхали.

ПЕРШІСТЬ УКРАЇНИ
(1990-1991 н.р.)

18-20 квітня у місті Снігурівка Миколаївської області проходила першість України серед школярів 1990-1991 років народження. Яготинці відзначились і там – Таня Лук'яненко стала третьою, в Юлія Семперович зайняла п'яте місце.
(«Яготинські вісті» від 29 квітня 2006 року)

ВІДКРИТИЙ ТУРНІР ЦРФСТ «КОЛОС»

23 вересня, у День міста, відбувся відкритий турнір ЦРФСТ «Колос», в якому взяли участь близько 200 учасників зі столиці та столичної області. Відкрив змагання голова районної ради П.І.Ковбота, який вручив тренеру Яготинської ДЮСШ В.В.Семперовичу нагрудний знак «Кращий за професією». Крім того, від імені голови ЦР ВФСТ «Колос» АПК України А.П.Усенка він вручив спортивні костюми ветеранам фізкультури та спорту М.І.Любенку, Ю.П.Пєскову, В.Д.Шевченку.
За підсумками змагань яготинці посіли такі місця у своїх категоріях: Таня Лук'яненко – перше, Юлія Семперович, Богдан Телиця та Олексій Франчук – треті. Переможці та призери змагань нагороджені дипломами відповідних ступенів та цінними призами, які вручав П.І.Ковбота.
(«Яготинські вісті» від 27 вересня 2006 року)