Вівторок, 28.05.2024




ДЮСШ

ДЗЮДО

2005 рік

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР «ОЛІМПІЙСЬКІ НАДІЇ»

Від самого початку року напружений графік змагань мають юні яготинські борці. Відразу після новорічних свят наші дзюдоїсти «розім'ялися» на міжнародному турнірі у «Києві» «Олімпійські надії». Виступили вихованці В.Семперовича справді під олімпійським девізом, обмежившись участю у змаганнях, а як нагороду здобули певний турнірний досвід(до речі, можливість поїхати на турнір вихованцям ДЮСШ надав підприємець М.М.Пивак – йому щире спасибі за надані кошти).
А потім яготинці, як кажуть, «розходилися»:

ІV СПОРТИВНІ ІГРИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Змагання відбулися 5-6 лютого у м.Васильків. Другі місця у своїх вагових категоріях зайняли: Таня Лук'яненко, Юля Семперович та Марина Пархоменко.

ЧЕМПІОНАТ ТА ПЕРШІСТЬ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ з самбо

Змагання відбулися 12-13 лютого у м.Васильків. Чемпіонкою стала Аліна Стахеєва, другі місця зайняли: Руслан Шмигановський та Таня Лук'яненко, третім став Олексій Луценко. Зазначимо, що за результатами цих двох турнірів Таня Лук'яненко увійшла до складу збірної області і боролась за Київщину на спартакіаді України в Кременчуг.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР (Фастів)

Змагання відбулися 26 лютого у м.Фастів. Другі місця зайняли: Федір Лещенко, Олексій Франчук, третім став Антон Костина.

ПЕРШІСТЬ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Змагання відбулися 5-6 березня у м.Васильків. Чемпіонкою стала Аліна Стахеєва, срібними призерами стали Юля Семперович та Марина Пархоменко, Альона Білоконь завоювала «бронзу».

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР (Київ)

Змагання відбулися 19-20 березня у м.Київ. В активі наших спортсменів лише друга сходинка Люди Таран.

ПЕРШІСТЬ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ(1993-1995 р.н.)

Змагання відбулися 22 березня у м.Васильків. Першою стала Люда Таран, другим став Олексій Франчук, третіми – Жанна Марченко та Антон Костина.

ІV СПОРТИВНІ ІГРИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ з самбо

Змагання відбулися 26-27 березня у м.Васильків. Найкраще виступила Люда Таран, яка стала переможницею цих змагань, «бронза» в активі Тані Лук'яненко, Марини Пархоменко, Тані Хоменко.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР

Змагання відбулися 16 квітня у м.Вишневе. Переможцем у своїй ваговій категорії став Олексій Франчук.

ПЕРШІСТЬ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ(1992 р.н.)

Змагання відбулися 16-17 квітня у м.Вишневе. Третіми у цих змаганнях стали Жанна Марченко та Богдан Телиця.
Попереду – нові змагання, сподіваємося – і нові перемоги. Прикро тільки, що проблема залишається старою – нестача коштів. Хотілося б, щоб спортивний відділ райдержадміністрації брав більш активну участь у фінансуванні виїздів на змагання яготинських спортсменів.
(«Яготинські вісті» від 23 квітня 2005 року)

КУБОК КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Не відстають від своїх одноліток і дівчата-дзюдоїстки: на нещодавньому Кубку області у Василькові А.Стахеєва виборола друге місце, а Т.Лук'яненко та Т.Хоменко стали третіми (усі із СЗОШ №2).
Тренер дівчат В.В.Семперович висловлює щиру подяку підприємцю М.М.Пиваку, який допомагає спортсменам у фінансування поїздок на змагання.
("Яготинські вісті" від 11 червня 2005 року)

ОБЛАСНИЙ ТУРНІР, присвячений Дню Яготина

17-18 вересня в Яготині пройшов обласний турнір, присвячений Дню Яготина, на який з'їхались команди багатьох міст і районів Київщини. Водночас ці змагання були відбірковими – переможці у віковій категорії 1991 року народження потрапляли до складу збірної області, яка в кінці жовтня виступатиме на першості України в Чернівцях.
Таке право у запеклій боротьбі вибороли яготинці Богдан Телиця, Юлія Семперович і Аліна Стахеєва. Призерами змагань стали також наші юні земляки Людмила Таран, Олексій Франчук і Каріна Степанова.
Зазначимо, що турнір був пристойно організований завдяки спонсорству народного депутата Кирила Поліщука(він взяв на себе організаційні витрати і виділив кошти для придбання призів), допомозі підприємців М.М.Пивака і В.І.Бабака(транспортне обслуговування) та місцевого рибгоспу(директор В.Е.Новіков).
Підкреслимо, що вперше за кілька останніх років змагання з боротьби відвідало вище районне керівництво на чолі з головою райдержадміністрації В.Т.Василенком та мером Яготина А.В.Лісовим. Є сподівання, що завдяки таким вболівальникам зростатиме і рівень змагань, і престиж занять спортом взагалі.
(«Яготинські вісті» від 21 вересня 2005 року)

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР на призи губернатора Миколаївської області(1991-1993 р.н.)

У понеділок, 3 жовтня, з Міжнародного турніру серед юнаків та дівчат 1991-1993 років народження на призи губернатора Миколаївської області, який проходив у селищі Снєгірьовка, повернулася команда Яготинської ДЮСШ.
Відразу скажемо, що це вже традиційні щорічні змагання, внесені до міжнародного календаря. Цього разу на татамі вийшли 44 команди з України, а також юні борці з Росії, Молдови, Білорусі та Вірменії.
Яготинці були представлені неповним складом – поїхало четверо дівчат, найсильніших у своїх категоріях. Відсутність хлопців пояснюється елементарним безгрошів'ям. Але навіть неповною командою наші виступили більш ніж достойно: усі дівчата – «в призах».
Найвдаліше відборолась Таня Лук'яненко – вона посіла друге місце, у фіналу поступившись представниці Молдови. Інші яготинки(Люда Таран, Юля Семперович, Аліна Стахеєва) теж стали придерами турніру, посівши третю сходинку п'єдесталу.
Тренер наших юних спортсменів В.Семперович дуже задоволений виступами своїх вихованців, на яких тепер чекає першість України(25-28 жовтня, Чернівці) – у складі збірної області на цих змаганнях до дівчат приєднається ще один юний дзюдоїст з Яготина – Богдан Телиця.
(«Яготинські вісті» від 5 жовтня 2005 року)

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ з самбо серед юніорів

14-16 жовтня у Салоніках(Греція) проходила першість світу з боротьби самбо серед юніорів. Наша землячка Світлана Ярьомка, яка отримала путівку у великий спорт у Яготинській ДЮСШ(перший тренер – В.Семперович), не мала рівних у своїй ваговій категорії і після трьох виграних поєдинків ступила на першу сходинку п'єдесталу пошани.
(«Яготинські вісті» від 19 жовтня 2005 року)

ІНТЕРВ'Ю з СВІТЛАНОЮ ЯРЬОМКОЮ

Про нашу землячку Світлану Ярьомку, яка гриміла «по городам и весям» своїми перемогами на борцівському килимі, з її виїздом з Яготина на навчання начебто трохи призабули. А вона взяла і нагадала про себе виграшем першості світу з самбо серед юніорів.
Отож до уваги читачів «Яготинських вістей» обіцяне коротеньке інтерв'ю з новоспеченою чемпіонкою.
«Я.В»: Ми пам'ятаємо твій перший виїзд «на Європу» до Голландії. Спогади, мабуть, і в тебе не найкращі: один вихід на килим – поразка і виліт із змагань. А тут – чемпіонка світу.
С.Я.: Відтоді пройшло досить багато часу – і як людина я трохи подорослішала, і як спортсменка удосконалилась і набралась досвіду. «Обтерлась» на кількох представницьких міжнародних турнірах, тут, у нас, в Україні, а також у Росії та Польщі. Так що перед Грецією була у повній бойовій – і фізично, і психологічно.
«Я.В»: Конкретніше про сам чемпіонат...
С.Я.: Першість світу є першість світу. Організація змагань на рівні, правда, представництво не дуже – всього 24 країни. Справа в тому, що самбо не є олімпійським видом спорту, тому і культивується не так широко. Та і я, чесно кажучи, у своїй спортивній кар'єрі ставлю саме на дзюдо, а самбо – більше так, для підтримки форми, набуття змагального досвіду.
Можна ще подумати, що використала ці змагання, аби побачити світу. Але тільки й того, що з вікна автобуса(у Грецію ми добирались так: до Львова – потягом, а звідти автобусом через пів-Європи до самих Салонік. Таким же робом – і назад). А там – тільки змагання і тренування: розслаблятись ніколи і нізащо.
Про сам турнір: я боролась з дівчиною із Сербії – цей двобій видався найважчим(7:6 на мою користь), а от болгарку та представницю родоначальників самбо – росіянку – перемогла чисто(12:0). А про самі поєдинки що говорити, їх треба бачити – все відбувається миттєво і автоматично.
«Я.В»: Плани, перспективи?..
С.Я.: На найближчий час все пов'язане зі спортом. Тренуюсь у Вишневому, у тамтешній звичайній спортшколі. Проблеми такі ж самі, як і в Яготині, - гроші. Але там їх швидше і легше вирішують. І до Греції допомогли виїхати, а коли ми повернулись звідти, то біля поїзда нас зустрічали керівники Вишневого, Києво-Святошинського району: вітали, обіцяли допомогу. В тому числі і підвищити мою спортивну стипендію(зараз я маю 200 гривень на місяць). А якщо по максимуму – хочеться, звичайно, стати найкращою у світі і серед дорослих, а от як вийде?..
Уже зараз я маю звання майстра спорту, тому, гадаю, при бажанні можу зробити боротьбу своєю професією – тренувати. Але хочу мати за душею ще щось – тому і вступила до коледжу екології і природних ресурсів у Боярці. Там і живу у студентському гуртожитку, а на тренування щодня мотаюсь туди-сюди у Вишневе. Навчання плюс дрібні щодення проблеми – побут, харчування, медицина – все це я маю вирішувати сама. Так і живу.
«Я.В»: А як тобі приїздити до рідного міста після того, як багато де побувала, багато чого бачила?
С.Я.: Мені тут добре, можна сказати, - затишно. Може, і вчитись поїхала до Боярки саме тому, що вона теж спокійна. Пропонували мені свого часу вчитись і тренуватись у Києві, але не подобається мені велике місто, його шалений ритм, і люди там якісь не такі... У мене навіть через такий вибір були деякі проблеми з тренером збірної. Але в Боярці мені краще...
«Я.В»: Бажаємо, щоб ти частіше давала знати про себе яготинцям своїми новими перемогами і ніколи не забувала, де зробила перші кроки у великий спорт.
(«Яготинські вісті» від 29 жовтня 2005 року)

ПЕРШІСТЬ УКРАЇНИ

Тріумфально повернулась до рідного міста з першості України Таня Лук'яненко.
Вже вкотре дає результати кропітка тренерська робота В.Семперовича – чергова його вихованка вийшла на велику спортивну дорогу, посівши третє місце на всеукраїнських змаганнях.
У першому двобої Таня поступилась, як виявилося пізніше, майбутній чемпіонці, а решту поєдинків у представниць Миколаєва, Полтави і Запоріжжя виграла чистими перемогами. «Бронза» яготинки стала вагомим внеском у результат команди Київської області(чотири призових місця – по два «золота» та «бронзи») і дозволила нашим землякам стати шостими у загальнокомандному заліку(з 26 команд), а Тані за результатами виступів у Чернівцях присвоєно перший спортивний розряд. Крім того, вже зараз дев'ятикласниця СЗОШ №2 має запрошення продовжити освіту в Національному аграрному університеті. Бажаємо так тримати!
Трохи про організацію змагань: проходили вони під егідою Міністерства молоді та спорту, умови для змагань і відпочинку були чудовими. Тренер і сама спортсменка вдячні керівництву Яготинської ДЮСШ, СТ «Яготинський хліб» і підприємцю М.Пиваку за допомогу у виїзді на змагання.

ЗНОВУ ПРО СВІТЛАНУ ЯРЬОМКУ

А Світлану Ярьомку після виграшу чемпіонату світу просто засипали подарунками у Боярці та Вишневому: і спортивна форма, і кухонний комбайн, і грошова премія в 2 тисячі гривень... Та найголовніше, аби втримати чемпіонку у своєму місті, міська рада Боярки прийняла рішення про виділення Світлані Ярьомці квартири!

НАГОРОДА В.СЕМПЕРОВИЧУ

Не в накладі і тренер дівчат – успіхи його вихованок вже зробили В.Семперовича тренером вищої категорії. А там і до заслуженого недалеко. Правда, чомусь «Україна молода»(26.10.2005) пише, що відкрив С.Ярьомку її нинішній тренер?..
(«Яготинські вісті» від 2 листопада 2005 року)

«ФАБРИКА ЗІРОК ТАТАМІ»

Тетяна Лук`яненко – уже не вперше є гостею газети "Яготинські вісті". Вочевидь, її сила волі співпала із вимогливістю і професіоналізмом тренера, який «продукує» чемпіонів з частотою справжньої Фабрики(цього разу зірок не сцени, а татамі). Нагадаємо, що юна спортсменка є переможницею обласної спартакіади, членом збірної області з дзюдо серед юніорів, бронзовим призером Першості України серед юнаків та дівчат 1991-1992 років народження.
Наказом управління у справах сім'ї, молоді та спорту за номером 193 від 22 листопада 2005 року спортсменці присвоєно перший розряд із дзюдо.
Не обійшов стороною спортивний фарт і її тренера В.В.Семперовича: днями йому присвоєно вищу кваліфікаційну категорію тренера-викладача ДЮСШ. Наступна висота  - Заслужений тренер України...
(«Яготинські вісті» від 17 грудня 2005 року)

ВІДКРИТИЙ ТУРНІР ЦР ФСТ «КОЛОС» (Яготин)

Минулими вихідними, 17-18 грудня, у спортивному залі Яготинської ДЮСШ за підтримки Народної партії В.Литвина пройшов відкритий турнір Центральної Ради ФСТ «Колос». Відразу скажемо про високий спортивний(близько 200 учасників з усієї області) та організаційний(завдяки зусиллям працівників місцевої організації товариства «Колос» В.Хвостікова і В.Висовня та допомозі підприємців М.Пивака, Ю.Бранця, О.Москальця та О.Ковботи) рівень змагань.
Своє вітальне слово юним борцям передав голова Центральної Ради ФСТ «Колос» А.П.Усенко – наш земляк, який допоміг спортшколі у придбанні матів для нового татамі: ще б трохи грошей – і Яготин матиме новий сучасний килим, на якому можна буде проводити змагання республіканського масштабу.
Що ж до результатів, то яготинці на рідному покритті виступили скромно: одне перше місце(Руслан Левченко), два других(Таня Лук'яненко і Богдан Телиця) та три третіх(Іра Плоха, Аліна Левченко та Люда Таран). Ще тренер В.Семперович виділив свого вихованця Романа Полетаєва, який до числа призерів не потрапив, але дуже завзято боровся проти набагато старшого суперника і виявив неабиякий бійцівський дух і волю до перемоги.
Переможці та призери змагань відзначені подарунками, медалями і дипломами.
(«Яготинські вісті» від 21 грудня 2005 року)






РАДІО+TV+КІНО ONLINE
ОПИТУВАННЯ
ЧИ ПОТРІБНІ СВІТЛОФОРИ В ЯГОТИНІ?
Всього відповідей: 219




КУРС ВАЛЮТ ВІД ЯГОТИН ІНФО
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua


Приватні оголошення
[14.02.2017]
Оренда
[26.01.2017]
комп'ютер настільний в комплекті
[23.01.2017]
Пошук акторів для телевізійної передачі
[17.08.2015]
Продам двухкомнатную квартиру в г.Яготине в районе ЦИНС
[12.08.2015]
Ліса будівельні
[07.08.2015]
Робота для водіїв в Польші
[06.08.2015]
Продам залізобетонні плити
[30.07.2015]
Продам саморобний зварювальний апарат
[30.07.2015]
Дитяче дозвілля
[28.07.2015]
Продаеться будинок


По категоріям
Статті та аналітика [147]
Новини Яготина та району [1289]
Новини регіону [51]
Спорт [157]
Молодіжна сторінка [9]
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів

mail