П`ятниця, 29.03.2024

Головна » 2011 » Листопад » 4 » ВКЛАД М.БУРДИ В УСПІХ ЮНАЦЬКОЇ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ
19:21
ВКЛАД М.БУРДИ В УСПІХ ЮНАЦЬКОЇ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ
В складі юнацької збірної України(1995 року народження) виступає вихованець яготинського футболу Микита Бурда, який зараз представляє "Динамо" Київ. Перед початком відбіркового турніру наша команда провела дві товариські зустрічі з "Динамо" Київ. Один склад провів зустріч з "Динамо-2", а другий склад - з дублерами киян. І в першій з них наш земляк відзначився забитим м'ячем.
Юнацька збірна України(1995 року народження) першу зустріч проводила з командою Бельгії. На 5-й хвилині нападаючий донецького "Шахтаря" Білоног завершив атаку голом - 1:0. На останніх хвилинах першого тайму нападаючий харківського "Металіста" Радченко закріпив перевагу наших футболістів. В другому таймі гра йшла рівно, але футболісти України були ближчими до того, щоб довести матч до розгрому, ніж бельгійці, щоб зменшити різницю в матчі.
Україна: Сарнавський, Качараба, Бурда, Шевчук, Соболь, Харатін, Танковський, Габелюк (Лазарович,53), Тищенко(Миронян,61), Радченко(Яструб,80+1), Білоног.
Другу зустріч збірна України провела з господарями турніру - Хорватією. Хорвати почали дуже потужно, маючи надію забити швидкий гол. З часом наші хлопці зуміли вирівняти гру, але успіху в атаці не досягли. За весь матч українці нанесли лише один удар в ствір воріт збірної Хорватії. На 72-й хвилині в наші ворота був призначений пенальті, внаслідок порушення правил Микитою Бурдою. Воротар нашої команди Сарнавський 11-метровий відбив, але з добиванням Пашалича не зумів справитися.
Україна: Сарнавський, Качараба, Бурда, Шевчук, Соболь, Харатин, Танковський, Габелюк (Лазарович,32), Радченко(Завійський,77), Миронян(Тищенко,59), Білоног.
Третю зустріч провели зі збірною Азербайджану. Матч закінчився нульовою нічиєю, але нашим хлопцям цього виявилося досить. За різницею м'ячів наші випередили своїх останніх суперників і зайняли другу сходинку, яка дала змогу кваліфікуватися до еліт-раунду відбору до ЧЄ-2012.
Україна: Сарнавський, Качараба, Бурда, Лухтанов, Соболь, Харатин, Лазарович (Танковський,70), Яструб, Тищенко, Чередниченко(Білоног,77), Завійський.
Як видно з приведених складів збірної України, Микита Бурда, провів всі матчі повністю, залишаючись основним гравцем команди. Побажаємо футболісту закріпитися в команді і пробитися до фінального турніру Чемпіонату Європи-2012. Жеребкування еліт-раунду відбудеться 29 листопада в Швейцарії. Маємо надію, що жереб буде вдалим.
Категорія: Спорт | Переглядів: 1729 | Рейтинг: 0.0/0