У «Київоблгазі» , куди входить і яготинське відділення,роз’яснили, як компанія формує рахунки на оплату за газ для мешканців Київської області. Зокрема, у прес-службі підприємства зазначили, що «Київоблгаз» спирається на ціни, які встановлює держава в особі НКРЕ.
За такими цінами та фактичними обсягами споживання ПАТ «Київоблгаз» формує рахунки на оплату за газ. Якщо споживач не має лічильника газу, розрахунок проводиться за нормою споживання – її також визначає не ПАТ «Київоблгаз», а уряд.
«Проте можлива ситуація, коли у платіжці буде вказано прогнозний (плановий), а не реальний обсяг споживання газу. Він може бути більшим або меншим за фактичний показник», – йдеться в повідомленні.
№ п/п Диференціація цін грн. за 1 куб.м
1 У разі використання природного газу для приготування їжі та/або підігріву води у багатоквартирних будинках:
за наявності газових лічильників 1,182
за відсутності газових лічильників 1,299
2 За умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 2500 м3 на рік:
за наявності газових лічильників 1,089
за відсутності газових лічильників 1,197
3 За умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 6000 м3 на рік:
за наявності газових лічильників 1,788
за відсутності газових лічильників 1,965
4 За умови, що обсяг споживання природного газу перевищує 6000 м3 на рік:
за наявності газових лічильників 3,645
за відсутності газових лічильників 4,011
Також У ПАТ «Київоблгаз» куди входить і яготинське відділення, діє антикризовий енергетичний штаб для забезпечення безаварійного та безперебійного газопостачання (особливо під час опалювального сезону 2014-2015, адже не відомо яка ситуація складеться на той час), а також оперативного надання роз'яснень для споживачів з усіх нагальних питань.
Про це повідомили в прес-службі підприємства. "Члени штабу будуть постійно здійснювати контроль за гарантованим забезпеченням споживачів необхідними обсягами природного газу в осінньо-зимовий період, за виконанням робіт по усуненню аварій в газових мережах і т.д.", - йдеться в повідомленні прес-служби.
Зокрема, споживачі природного газу можуть звернутися в штаб за консультаціями, для оперативного вирішення питань підключення опалювального обладнання, видачі технічних умов, реалізації проектів та іншими питаннями.
Штаб створений відповідно до вимог Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ). Працювати він буде цілодобово і без вихідних.
Телефони гарячої лінії:
- (044) 205 53 67;
- (044) 412 65 76;
- (067) 403 71 19
Про виникнення надзвичайної ситуації споживачі природного газу можуть також повідомити антикризовий штаб через аварійну газову службу за телефоном «104».
«Робота штабу дозволить в найкоротші терміни відреагувати на всі нестандартні ситуації. Для вирішення питань, ми зможемо оперативно задіяти необхідні служби, забезпечити всебічне інформування наших клієнтів, скоординувати роботу ВАТ «Київоблгаз», - зазначив керівник антикризового штабу, перший заступник голови правління, головний інженер ПАТ «Київоблгаз» Павло Кішкар.
|