Середа, 08.05.2024

Головна » 2014 » Листопад » 24 » С.ЯРЬОМКА ЗНОВУ У ФАВОРІ (відео)
17:21
С.ЯРЬОМКА ЗНОВУ У ФАВОРІ (відео)

Чемпіонат світу з самбо завершився в Японії. Три дні українські спортсмени виборювали нагороди, серед яких є золота. Її завоювала Луїза Гайнутдинова з Чернігівської області у вазі 68 кг.
У фінальному поєдинку українка боролася з мешканкою Казахстану Ділдаш Куришбаевой. Наша самбістка впевнено повела - 6: 0. Правда не обійшлося і без критичного моменту - арбітр витягнув вперед руку з кулаком, показуючи, що Ділдаш проводить больовий прийом. Однак Гайнутдинова грамотно захищалася, не дозволивши опонентці з Казахстану довести спробу до логічного завершення.
Днем раніше спортсмени завоювали дві бронзи. Яготинка Світлана Ярьомка, понад 80 кг і Сергій Чорний з Києва, 52 кг - бойове самбо.
Таким чином, збірна України завоювала 10 нагород - дві золоті і вісім бронзових. Україна посіла четверте місце в загальнокомандному заліку. Переможцем у чемпіонаті світу стала Росія - 11 золотих, сім срібних і одна бронзова нагорода.

Категорія: Спорт | Переглядів: 2662 | Рейтинг: 0.0/0