Субота, 26.09.2020Головна » 2012 » Липень » 15 » ПАРТІЯ "УДАР" .ПО ЯГОТИНУ ДИВА НЕСТАЛОСЯ.
20:59
ПАРТІЯ "УДАР" .ПО ЯГОТИНУ ДИВА НЕСТАЛОСЯ.
Днями один з лідерів майбутніх виборів партія "Удар" на чолі з В Кличко, оприлюднила свій список кандидатів до майбутнього парламенту України. Дива не сталося. Як і передбачалося по Яготинському виборчому округу (№ 98) певно буде йти К Поліщук. Людина, яка неоднозначно сприймається електоратом. Людина якій доведеться докласти максимум зусиль, аби пройти по нашому мажоритарному округу. Як буде подивимось.А поки партія передала список висуванців громадському руху "Чесно". Яготин інфо буде інформувати вас про перебіг виборчої кампанії. Зокрема будуть останні соціологічні опитування, та коментарі всіх претендентів на крісло депутата.
Переглядів: 1532 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 21
21 Udav   [Матеріал]
В цьому інтервю інтернетвиданню "Хрещатик" за жовтень 2008 особливо "сподобались" слова пана Поліщука про Космоса -"...між собою регулярно спілкуємося і підтримуємо постійний контакт. Тому добре знайомі й знаємо ділові та людські якості один одного." biggrin

20 Udav   [Матеріал]
Кирило ПОЛІЩУК: “Ми розраховуємо стати потужною третьою силою української політики” Лідер Християнсько-демократичної партії України вірить в успіх Блоку Леоніда Черновецького

Учора було оголошено про те, що Християнсько-демократична партія та Християнсько-ліберальна партія України підуть на вибори разом у складі Блоку Леоніда Черновецького. Як саме утворився такий союз та яку мету переслідує об’єднання "Хрещатик" вирішив поцікавитися у глави Християнсько-демократичної партії України Кирила Поліщука.

Спочатку Поліщук бігав із фракції в фракцію будучи депутатом від 98 округу( за чотири роки 5 фракцій і все небезкоштовно).Зрозуміло, округом займатись було ніколи. А потім в 2008 році знюхався з Льонею Космосом(Черновецьків):
"— Учора було оголошено про те, що Християнсько-демократична партія України, яку очолюєте ви, та Християнсько-ліберальна партія України мера Києва Леоніда Черновецького підуть на дострокові вибори разом у складі Блоку Леоніда Черновецького. Як ви йшли до такого об’єднання?
— Я особисто з Леонідом Михайловичем співпрацював ще у Верховній Раді IV скликання. І він, і я тоді були народними депутатами. Тим більше, що ми як голови християнських партій між собою регулярно спілкуємося і підтримуємо постійний контакт. Тому добре знайомі й знаємо ділові та людські якості один одного."
Тепер вліз "без мила" в одне місце Віталію Кличку. Що далі? І це кандидат від "УДАРу"? Крім величезного бажання повернутися до "бюджетного корита" який ще позитив? Що він зробив? Одна демагогія і велика помилка Віталія. З ним він тільки втратить рейтинг партії, а шкода - рейтинг високий.

19 admin   [Матеріал]
Запитаємо і не тільки у Поліщука

18 дід Охрім   [Матеріал]
Узяв би сайт yahotyn.info та й запитав у Поліщука, мовляв, що доброго ви зробили для яготинців, якщо і зараз розраховуєте на їх підтримку? І тоді з перших рук одержали б усі відповіді. А так...

17 Poltinnik   [Матеріал]
Страна большая а голосовать не за кого, будем возрождать коммунизм может хоть они меньше будут в карманы класть.

16 Пятачок   [Матеріал]
Таня! Кушніков -- непрохідний кандидат від "Фронту змін". Яценюк працює на регіони і відтягує голоси від опозиції.

15 Таня   [Матеріал]
А що таке Кушніка? Я його взагалі не знаю. І чому об"єднана опозиція підставляє Кличка?

14 nata   [Матеріал]
До Тані. По вашому Якщо народ пише проти поліщука то значить всі за регіони ну й логіка я також цікавлюсь кандидатом від об'єднаної опозиції на не регіонами і я точно не підтримаю Поліщука

13 yahotynka   [Матеріал]
Наче на Поліщуку світ клином зійшовся. Мені наприклад цікавий кандидат від об"єднаної опозиції Вадим Кушніков - молодий перспективний політик.

12 Таня   [Матеріал]
Регіонали так і рвуться обгидити Поліщука, бо розуміють, що він єдиний переможе регіонального Мостіпана. Кличко це теж розуміє, тому й підтримує Кирила Ананійовича. На цьому сайті яскраво прослідковуються антипатії до Поліщука, а значить -- симпатії до ПР. Ферштейн? Тому казати, що ви проти Регіонів і проти Поліщука -- нерозумно.

11 MAX   [Матеріал]
В натурі ну де тут ПР піддержують я тоже не замітив.

10 Cаня   [Матеріал]
Таня наведи конкретний пример вупор не вижу

9 Meхх   [Матеріал]
Не чекав від партії "Удару" такого не обдуманого кроку... Поліщук, це позор не одного скликання депутатів Верховної Ради.. Ні, за цього точно не потрібно голосувати..Він нічого не зробить для нашого району.

8 Небайдужий яготинець   [Матеріал]
По партійному списку буду голосувати за УДАР. А по Яготину - за Поліщука, потрібно думати. Бо це такого роду собі - працівник найдавнішої професії, йому без різниці - НАША УКРАЇНА, ПеРдуни чи УДАР. Дуже жалко Кличка, такі надії - і на тобі.... Мостіпан - це взагалі ПеРдуняцька маріонетка.

7 Таня   [Матеріал]
Саня, ти про що? Тут регіональщиною так і пре!

6 Cаня   [Матеріал]
за кого голосовать каждому свое главное что сайт не поддерживает регионалов так держать ато везде только осана одним и фу опозиции.

5 Пятачок   [Матеріал]
Все зрозуміло, проплачені мостіпанські зіпаки бояться сильного і прохідного Поліщука, тому його й хаять, а разом із них і Кличка. І я, і всі мої знайом голосуватимуть за Поліщука, бо вірять у нього. Не важливо, яка в тебе партія, важливо, що в тебе у душі.

4 MAX   [Матеріал]
+1 ПР полная ну все поняли что имею ввиду. Но и в списке кличка глянте нелучше. Надо голосовать не за ПРдонов и не за бизнесменов типа мостипана. На бизнесменов легко давить А посетитель макс наверное спит и видит полищука в раде или ошибаюсь

3 nata   [Матеріал]
Під дивом розумілося те що удар же обіцяв прислухатися до людей щоб список був найкращий . І що прислухався? Поліщук нічого незробив тому за Кличка не голосуватиму бо в партії купа темних конячок які хочуть на імені Кличко в парламент в'їхать і куди вони поскакають всім ясно. Якби президенські вибори тоді 100% можна за Кличка голосувать а так...Хоча треба голосувати за будбкого крім регіонів бо це повне безпросвітне зло.

2 Небайдужий яготинець   [Матеріал]
Поліщук - вже був депутатом від нашого округу. Чим він запам'ятався?? Що зробив для Яготинщини?? Одне пам'ятаю - бігав від Нашої України до ПеРдунів. angry angry . Хотів голосувати за Кличка, а тепер думку гадаю.... Такими темпами віз не поїде sad sad

1 макс   [Матеріал]
Якого ж дива чекає Яготин від УДАРу? Що за теза, що К. Поліщук неоднозначно сприймається електоратом? А хто і коли сприймається однозначно. Якщо беретесь коментувати, то робіть це професійно. А якщо щось інше хочете сказати, то також чекайте неоднозначних коментарів на однозначну позицію районної влади. Іншого не дано...

Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
РАДІО+TV+КІНО ONLINE
ОПИТУВАННЯ
З якими почуттями ви дивитесь у майбутнє?
Всього відповідей: 454
Ви є прихильником
Всього відповідей: 438
що більш важливe для України в довгостроковій перспективі, якщо не брати до уваги період карантину
Всього відповідей: 361
Які проблеми на місцевому рівні Вас хвилюють найбільше?
Всього відповідей: 467
Якби вибори до Верховної Ради проходили найближчої неділі, то за яку партію Ви б проголосували
Всього відповідей: 454
Як Ви оцінюєте діяльність яготинського міського голови Н.Дзюби?
Всього відповідей: 422
Якби вибори голови яготинської ОТГ відбувалися наступного тижня, кого із кандидатів Ви б підтримали?
Всього відповідей: 406
Як Ви оцінюєте діяльність депутатів яготинської міської ради?
Всього відповідей: 394
Якби вибори до ради яготинської ОТГ відбувались наступного тижня,то за яку партію Ви би голосували?
Всього відповідей: 412
З яких каналів поширення інформації Ви отримаєте новини про життя вашого міста?
Всього відповідей: 316
КУРС ВАЛЮТ ВІД ЯГОТИН ІНФО


Приватні оголошення
[14.02.2017]
Оренда
[26.01.2017]
комп'ютер настільний в комплекті
[23.01.2017]
Пошук акторів для телевізійної передачі
[17.08.2015]
Продам двухкомнатную квартиру в г.Яготине в районе ЦИНС
[12.08.2015]
Ліса будівельні
[07.08.2015]
Робота для водіїв в Польші
[06.08.2015]
Продам залізобетонні плити
[30.07.2015]
Продам саморобний зварювальний апарат
[30.07.2015]
Дитяче дозвілля
[28.07.2015]
Продаеться будинок


По категоріям
Статті та аналітика [140]
Новини Яготина та району [1093]
Новини регіону [45]
Спорт [156]
Молодіжна сторінка [9]
Пошук
Календар
«  Липень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Логін:
Пароль:

mail