П`ятниця, 19.04.2024

Головна » 2011 » Лютий » 26 » Кубок залишився в Яготині
20:50
Кубок залишився в Яготині
26 лютого відбувся турнір з волейболу серед ветеранів, присвячений черговій річниці виводу радянських військ з Афганістану. Змагання розпочалися з урочистого відкриття і з вшанування пам`яті загиблих у цій війні. У турнірі взяли участь шість команд: з міст Баришівка, Драбів, Пирятин, дві команди з м.Яготин, а також команда с.Панфили. За регламентом вони були поділені на дві групи по три команди, переможці потім грали за перше загальне місце, а команди, що зайняли дві місця в групах, зустрічалися в матчі за третє місце. Зустрічі проходили до двох перемог однієї з команд.
Перша зустріч задала тон всьому турніру. В матчі Пирятин - Драбов було все: інтрига, напруга, емоції. Програвши перший сет, Пирятин знайшов сили і переміг в зустрічі(третій сет закінчився з рахунком 15:13). Далі на майданчик вийшли команди Баришівки і Панфил. Як не старалися панфильці, але клас у баришівських волейболістів був вищим - у підсумку перемога сусідів по Київській області - 2:0. Лише в третій зустрічі на паркет спортивного залу ДЮСШ вийшли господарі, а саме команда Яготин-2. Вони змагалися з Пирятином. Перший сет виграли пирятинці, в другому поступилися, а на третій сет вийшов їхній лідер Юрченко Анатолій і команда Яготин-2 поступилася з рахунком 6:15. За ними зустрічалися Яготин-1 і Баришівка. Перша команда яготинців була головним претендентом на перемогу в турнірі. Але в матчі з Баришівкою в них багато чого не виходило. Перший сет програли, в перерві поговорили по-чоловічому, і в двох наступних сетах перемогли. З`явився і азарт, і стали влучніше попадати в межі майданчика. В матчі Драбів - Яготин-2 визначалася команда, яка буде грати з Баришівкою в матчі за третє місце. Драбів переміг яготинців з рахунком 2:0. А в другій групі команда с.Панфили після поразки в першому матчі, відмовилася грати з командою Яготин-1.
Отже, в матчі за третє місце грали Драбів і Баришівка. Обидві команди дуже старалися довести, що саме гідна посісти призове місце. Більше поталанило гостям з Черкаської області.
Фінал був окрасою всього турніру. Команди продемонстрували високий, як ветеранів, рівень гри. Емоції зашкалювали, напруга була високою, адже вирішувалася доля першого місця. Вдача посміхнулася господарям турніру, які після програного першого сета, перемогли в двох наступних. Що-що, а характер у команди є.
За переможців грали: Сергій Яценко, Павло Коробко, Володимир Хотиненко, Олександр Дудка, Іван Рудь, Сергій Півень.
Кращим гравцем турніру гравці всіх команд вибрали Байду Віталія Кіндратовича, гравця команди м.Драбова, який у свої 62 роки продемонстрував високий рівень гри.
Турнір був організований за підтримки приватного підприємця Яценко Сергія Володимировича. Змагання вдалися, всі учасники були задоволені, а це саме головне.