Неділя, 11.04.2021Головна » 2021 » Лютий » 25 » ГАРЯЧА СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ (Відео)
15:48
ГАРЯЧА СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ (Відео)

25 лютого відбулася шоста сесія Яготинської міської ради восьмого скликання. Вона виявилась досить гарячою з низкою звинувачень, роз'яснень, емоційних висловлювань (дивіться відео). Крім депутатів на засіданні були присутні й члени громади міста (понад 50 людей). Основною причиною бурхливих емоцій стало питання стосовно утворення робочої групи з питань перевірки законності використання земель сільськогосподарського призначення на території Яготинської територіальної громади. Громадські активісти, виразником яких був Дмитро Мінайчев, вимагали включити в робочу групу представників громадськості. Не вщухли емоції і при безпосередньому розгляді земельних питань. Основою яких був перегляд земельних ставок. Їх суттєво збільшили, що дасть змогу наповнити бюджет та ефективно використати кошти для забезпечення діяльності громади (заклади освіти, медицини, будівництво доріг, фінансування програм, ітд). Натомість громадські активісти запевняли, що відбуваються протиправні дії з продовження договорів на використання земель. Позиція, та пояснення міської влади про те що ніяких протизаконних дій не здійснюється, адже зараз триває інвентаризація земель і ще не сформовано повністю увесь фонд, тому зараз триває лише перегляд ставок, активістами, вочевидь, почута поки що небула. Тож щоб розставити усі крапки, та надати інформацію стосовно того де чиї землі у повному розрізі, міський голова Н.Дзюба ініціювала зустріч з громадою, яка, орієнтовно, відбудеться 11 березня.
Після чого емоції вщухли й робота перейшла в спокійне русло. Адже на порядку денному було чимало питань:
Про направлення вільних залишків загального фонду міського бюджету м. Яготина.Про направлення вільних залишків спеціального фонду міського бюджету м. Яготина. Про внесення змін до рішення Яготинської міської ради від 24.12.2020 № 60-03-VIII «Про бюджет Яготинської міської територіальної громади на 2021 рік».Про затвердження порядку відрахування до міського бюджету частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями, які належать до комунальної власності міста Яготина.Про співфінансування термомодернізації будівлі опорного загальноосвітнього навчального закладу «Жоравський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» за адресою: с. Жоравка, вул. Шкільна, 5 Бориспільського району Київської області.Про співфінансування капітального ремонту щодо покращення енергоефективності будівлі Яготинського НВК «Спеціалізована школа – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 за адресою: м. Яготин вул. Богдана Хмельницького,1 Київської області.Про розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитному рахунку в установі банку. Про проведення конкурсу з визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитному рахунку в установі банку.

Про організацію харчування дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти комунальної власності Яготинської міської ради у 2021 році.

Про визначення комунальних підприємств Яготинської міської ради «Комунальник» та «Ритуал» підприємствами, на яких порушники будуть виконувати суспільно корисні оплачувані роботи, їх види та перелік об’єктів на 2021 рік.

Про внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань щодо юридичної особи Кулябівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Веселка».

Про внесення змін до додатку 2 рішення від 21.01.2021 № 154-05-VIIІ.

Про перенесення існуючого нерегульованого пішохідного переходу з км 39+338 на км 39+370 автодороги Т-25-41 Новий Биків-Згурівка-Яготин, яка в місті Яготині співпадає з вулицею Незалежності.

Про створення Ради підприємців і роботодавців Яготинської міської ради.

Про затвердження Програми соціального захисту окремих категорій населення Яготинської міської територіальної громади на 2021 рік (зі змінами) в новій редакції.

Про затвердження положення про відділ з питань праці та соціального захисту населення апарату Яготинської міської ради (зі змінами) в новій редакції.

Про внесення змін до рішення від 21.01.2021 № 156-05-VIII «Про внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань щодо комунального підприємства «Яготинська центральна районна аптека № 20».

Про визначення балансоутримувачем майна – відділ культури та туризму Яготинської міської ради.

Про визначення балансоутримувачем майна – відділ освіти Яготинської міської ради.

Про визначення балансоутримувачем майна – Комунальне некомерційне підприємство Яготинської міської ради «Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Про визначення балансоутримувачем майна – Комунальне некомерційне підприємство Яготинської міської ради «Яготинська центральна міська лікарня».

Про визначення балансоутримувачем майна – Яготинський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Про визначення балансоутримувачем майна – КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ «ЯГОТИНТЕПЛОМЕРЕЖА».

Про визначення балансоутримувачем майна – КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЯГОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «КОМУНАЛЬНИК».

Про визначення балансоутримувачем майна – Служби у справах дітей та сім’ї Яготинської міської ради.

Про визначення балансоутримувачем майна – КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЯГОТИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА АПТЕКА № 20».

Про прийняття майна Бориспільської районної ради у власність територіальної громади Яготинської міської ради.

Про затвердження Комплексної програми профілактики злочинності, зміцнення правопорядку, охорони прав і свобод громадян на території Яготинської міської територіальної громади на 2021-2022 роки.

Про затвердження Програми профілактики та протидії злочинності на території Яготинської міської територіальної громади «Безпечна громада» на 2021-2023 роки.

Про введення в дію скорегованих тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

Про введення в дію печатки відділу з питань містобудування та архітектури.

Про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Яготинської міської ради.

Про створення управління (центру) надання адміністративних послуг Яготинської міської ради.

Про внесення змін до рішення Яготинської міської ради від 17.03.2016 року № 219-05-VІІ «Про здійснення повноважень суб’єкта державної реєстрації прав».

Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Яготинської міської ради.

Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади директора та педагогічних працівників Яготинського центру професійного розвитку педагогічних працівників Яготинської міської ради.

Про затвердження положення про проведення конкурсу на зайняття посад директора та педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру Яготинської міської ради.

Про Громадську раду при Яготинській міській раді.

Про внесення змін до рішення від 26.11.2020 № 07-01-VІІІ «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників апарату та виконавчих органів Яготинської міської ради».

Про внесення змін до статуту Комунального некомерційного підприємства Яготинської міської ради «Яготинська центральна міська лікарня».

Про затвердження Яготинської цільової Програми "Цукровий і нецукровий діабет" на 2021 рік.
Детальніше дивіться у відеоверсії від Яготин інфо.
Оскільки більшість користувачів нашого порталу переглядають відео на мобільних пристроях, тому відео адаптовано для такого перегляду.

Категорія: Новини Яготина та району | Переглядів: 1611 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:
РАДІО+TV+КІНО ONLINE
ОПИТУВАННЯ
З якими почуттями ви дивитесь у майбутнє?
Всього відповідей: 480
Ви є прихильником
Всього відповідей: 456
що більш важливe для України в довгостроковій перспективі, якщо не брати до уваги період карантину
Всього відповідей: 380
Які проблеми на місцевому рівні Вас хвилюють найбільше?
Всього відповідей: 486
Якби вибори до Верховної Ради проходили найближчої неділі, то за яку партію Ви б проголосували
Всього відповідей: 479
Як Ви оцінюєте діяльність яготинського міського голови Н.Дзюби?
Всього відповідей: 445
Якби вибори голови яготинської ОТГ відбувалися наступного тижня, кого із кандидатів Ви б підтримали?
Всього відповідей: 426
Як Ви оцінюєте діяльність депутатів яготинської міської ради?
Всього відповідей: 414
Якби вибори до ради яготинської ОТГ відбувались наступного тижня,то за яку партію Ви би голосували?
Всього відповідей: 434
З яких каналів поширення інформації Ви отримаєте новини про життя вашого міста?
Всього відповідей: 334
КУРС ВАЛЮТ ВІД ЯГОТИН ІНФО


Приватні оголошення
[14.02.2017]
Оренда
[26.01.2017]
комп'ютер настільний в комплекті
[23.01.2017]
Пошук акторів для телевізійної передачі
[17.08.2015]
Продам двухкомнатную квартиру в г.Яготине в районе ЦИНС
[12.08.2015]
Ліса будівельні
[07.08.2015]
Робота для водіїв в Польші
[06.08.2015]
Продам залізобетонні плити
[30.07.2015]
Продам саморобний зварювальний апарат
[30.07.2015]
Дитяче дозвілля
[28.07.2015]
Продаеться будинок


По категоріям
Статті та аналітика [141]
Новини Яготина та району [1133]
Новини регіону [45]
Спорт [156]
Молодіжна сторінка [9]
Пошук
Календар
«  Лютий 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Архів записів
Логін:
Пароль:

mail